kuharski tečaji na Kulinariki - kulinarika.net

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila:555

tema odprta - 20. okt 2016 13:26 | ogledi: 1.226 | odgovori: 0

Pozdravljeni ,  

že v preteklosti, še bolj pa zadnje čase, ko sem v pokoju, iščem kuharske tečaje, ki bi se jih lahko udeležila.  Rada bi se izpopolnila v peki slaščic, pripravljanju tort in krašenju, pa tudi v kuhanju vsakdanjih jedi, sestavljanju bolj zdravih jedilnikov... Eno je brati vse to, drugo pa se je preizkusiti v praksi. Žal, v Ljubljani takih tečajev nisem uspela najti, v drugih krajih pa so bili večinoma ob koncih tedna, ko sem bila zaposlena .

Škoda se mi zdi, ko prebiram vse te recepte na Kulinariki, nasvete in predloge, ki jih dajejo člani in članice, da se vse to ne more tudi v praksi nekje preizkusiti. Ko bi imeli kakšno kuhinjo na razpolago, bi se lahko tam člani družili, organizirali tečaje, svetovanja, predavanja. Se bo mogoče kdo tukaj našel, da bi ugriznil v kaj takega? Verjetno je veliko članov in članic na tem forumu, ki bi bili veseli takega koraka naprej. Mogoče bi Jernej lahko v sodelovanju s kom napravil nadgradnjo tega foruma tudi v praksi 

zvezdica55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
malo za hecBojaan24
MOJ vrteta
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti