V4 hroščki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 19:02

Naši razvojni ekipi je pravkar uspelo narediti, da shramba deluje. To je bil en najtežjih hroščev, ampak nam je zaenkrat uspelo ;-)

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

17. okt 2016 21:04

Enako kot Rimljanka, tudi pri meni zdaj ne dela Čvek na Cromi. 

Internet Explorer pa vztraja na svoji čudni postavitvi, slike ena čez drugo. Ga sploh ne uporabljam, dokler ne bo ubogal, samo pogledam, kako zgleda in se preselim na Cromo. 

Katrca11

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 21:36

Klepetali a ne dela, ne. Bom jutri pogledal kaj je...

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. okt 2016 21:41

jernej je napisal/a:

Naši razvojni ekipi je pravkar uspelo narediti, da shramba deluje. To je bil en najtežjih hroščev, ampak nam je zaenkrat uspelo ;-)

 

Katarinči

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

17. okt 2016 22:23

jernej je napisal/a:

Naši razvojni ekipi je pravkar uspelo narediti, da shramba deluje. To je bil en najtežjih hroščev, ampak nam je zaenkrat uspelo ;-)

Na žalost meni ne dela.

V shrambo pridem, tam pa se vse konča,

(sprobano na Chromu, IE-ju in Mozilli, vsi trije čisti kot solza)

lp

mzm

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. okt 2016 23:08

Katarinči je napisal/a:
jernej je napisal/a:

Naši razvojni ekipi je pravkar uspelo narediti, da shramba deluje. To je bil en najtežjih hroščev, ampak nam je zaenkrat uspelo ;-)

 

Katarinči

Jernej, ugotovila sem, da je pravzaprav tudi pri meni tako kot pri mišzmoke - v shrambi je videti vse krasno,  slike so vse (kar se jih spomnim), ampak z njimi ne morem nič početi!

V tisto prazno malo okence, ki se pojavi, ko je slika modro obrobljena, lahko klikam, kolikor hočem, pa ne morem označiti slike, tudi modro pobarvani gumbek "vstavi" ne prime.

Poskusila sem sliko iz shrambe prilepiti v ZS, pa ne gre,  Kot pravi mišzmoke, ko prideš v shrambo, se nič ne odziva. 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2016 1:06

 Hm, ali vas moti tisti gumb, ki mi ga še ni uspelo skriti v sami shrambi (vstavi), tisti gumb seveda ne dela, ker tam je namen shrambe samo, da nalagate vanjo slike. Če želite vstaviti v ZS je treba klikniti na shrambo v naprednem urejevalniku, tam se odpre izskočno okno s to isto shrambo in od tam vstavite sliko. Saj na prejšnji kulinariki je bilo isto. Upam, da samo ne klikate na pravem mestu, da ni kaj narobe. Meni deluje. Bom semle vstavil eno slikico iz shrambe...

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. okt 2016 7:08

Ni problem v gumbu, ker tudi v mape ne morem. karkoli poskušam, nič se ne zgodi, na primer, dvojni klik na sliko bi moral odpreti možnost urejanja, če se ne motim.

Poskusim še z novim vnosom slike. Aha, dela.

A ko shrambo enkrat zaprem, se ob ponovnem vstopu ne zgodi nič več, samo gledam jo še lahko

lp

 

mzm

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. okt 2016 7:39

Poskusila sem še z zs-ji, enaka zgodba: ob novem prenosu slike  dela (mimogrede, ravno s plavim "vstavi" se to res zgodi), amapk le ta zadnja slika. Kliknila sem na eno drugo in mi je v zs poslalo zadnjo naloženo, ne izbrane.

lp

mzm

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2016 8:53

Res ne razumem, meni vse dela. PLavi vstavi pa nima funkcije, pri ZS-jih ga ni, na forumu tudi ne, samo v moji kulinariki je in tam nima pomena, ker nikamor ne vstavi ničesar.

Dvohni klik izbere sliko, desni miškin gumb pripelje do možnosti popravljanja, lahko pa izberete kljukico, potem se vam opcija pojavi zgoraj v shrambi za urejanje (tablice nimajo nesnega miškinega gumba).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti