Trgovalni računi

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

tema odprta - 25. sep 2016 17:25 | ogledi: 4.260 | odgovori: 5

Pozdravljeni,

me zanima, če je kdo že imel kaj izkušenj s trgovalnimi računi.Ker je veliko informacij naokoli, posledično pa veliko gradiva, me zanima samo osnovno, kako do njih z najmanjšimi stroški ali pa nič stroški. Ena izmed teh ponudnikov je tudi Ilirika,ki nima stroškov. Kaj mislite vi ?Hvala. 

Lp. iz Obale

rina1234

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

25. sep 2016 21:12

Jaz bi rekla, da je za vsakim ponudnikom, ki mi ponuja storitevzastonj ena "finta", da kje drugje dobi denar. Jaz trenutno razmišljam kaj bi, saj so moje delnice vredne cca 100 eur in se mi jih ne splača varčevat, ker ne bodo narasle.

LP, Saša

Mir in dobro!

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

3. okt 2016 13:26

Res je; nihče ne bo nič zastonj naredil; v vsakem primeru bodo v naseldnjem  letu gotovo stroški; Ilirika se je znajdla po svoje in ima to akcijo, da svoje delnice zamenjate za njihove delnice Modra zvezda. Gotovo čez čas ne bo več brezplačno....so stroški vodenja, stroški ležarin, stroški ob morebitni prodaji delnic.....

Lakica

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

3. okt 2016 13:29

Venturini je napisal/a:
Jaz bi rekla, da je za vsakim ponudnikom, ki mi ponuja storitevzastonj ena "finta", da kje drugje dobi denar. Jaz trenutno razmišljam kaj bi, saj so moje delnice vredne cca 100 eur in se mi jih ne splača varčevat, ker ne bodo narasle.

LP, Saša

Mir in dobro!

Imam enak problem... 

Koliko pa sicer stane odprtje trgovalnega računa pri banki?



~People will hate you, rate you, break you, and shake you. How strong you stand is what makes you.~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 03.okt 2016 13:31

anjabe  

član od: 27.5.2015

sporočila: 33

19. okt 2016 7:37

Tole je pa super članek! Ampak čas imamo še do konca novembra ne?

anjabe

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti