Kuža

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

20. jul 2016 6:01

Šele ko naših hišnih ljubljenčkov ni, vidimo kako jih zelo pogrešamo. V naš vsakdan vnašajo tisto pristno veselje in radost ter brezpogojno ljubezen. Odločite se tako, kot bo vam prav, pa če boste novega člana dobili jutri ali čez deset let. Vsak zase je svet zase, s svojimi dobrimi in slabimi  lastnostmi. Tudi preminula psička je bila precej let del vaših življenj in prav je, da se je spominjate, toda ne z žalostjo ampak z veseljem, da ste lahko ta leta delili z njo, ji nudili vse kar je potrebovala in bili del njene "črede".

Dobro se odločite

tedyka

andreychika  

član od: 18.12.2006

sporočila: 40

20. jul 2016 11:43

V psarni Kralj lova imajo leglo kokerčkov, ne vem pa, ali je kak kuža še na voljo.

Tu je link do njihove FB strani: https://www.facebook.com/KennelKraljLova/ . Tudi če nimajo več prostega mladiča, vam bodo zagotovo lahko pomagali s kontakti drugih vzrediteljev. Pa res, če si želite kokra, kupite mladiča z rodovnikom, ne nasest raznim oglasom, ki ponujajo "čistokrvne brez rodovnika".

andreychika

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

23. jul 2016 13:19

ribaracarak je napisal/a:
Monika7 je napisal/a:
Ne strinjam se, da bi čakali na novega kužka zaradi lastnih izkušenj. Mi je bilo preveč hudo, ko sem morala iti stran od svojega pred tremi leti in sedaj že komaj čakam na prihod psičke Ajdice. :)

Monika7

 

Verjetno se to nanaša na moj zapis in jaz sem napisala, da NIMAM nobenih tovrstnih izkušenj in je to bilo le moje razmišljanje. In še vedno sem prepričana, da bi v psu enake pasme in mogoče celo enake barve (saj kokršpanjeli so menda različnih barv), iskali prejšnjega. Sicer se bodo pa špela100 in njeni domači itak odločili po svoje.

rrr

V bistvu sem napisala, da se ne strinjam, da bi čakali, zaradi svojih lastnih izkušenj (torej izkušnje, ki sem jo imela JAZ). Evo, pojasnjeno.

Pregledala sem spletno stran Kinološke zveze in Kluba pritlikavih pasem in izbrala vzreditelja. #Čistokrvnih brez rodovnika" tudi jaz ne priporočam.


Monika7

Sporočilo je spremenil(a) Monika7 dne 23. 2016 13:23

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

23. jul 2016 14:30

Aha, se opravičujem

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti