nočitev z zajtrkom - kulinarika.net

simpatija  

član od: 4.7.2009

sporočila:135

tema odprta - 6. jun 2016 18:33 | ogledi: 7.317 | odgovori: 3

Pozdravljeni.

Mene pa zanima, če ima kdo dobro izkušnjo s B & B na slovenski obali. Ker greva z možen z motorjem iz Dolenjske bi nekje na obali prespala in se naslednji dan odpeljala naprej proti Bovcu bi rabila samo nočitev z zajtrkom. Hoteli nama ne dišijo preveč pa tudi cenovno je prevec. Mogoče kdo ve za kakšno privat ponudbo, ki ni objavljena na internetu. Vsaka informacija bo dobrodošla.

lp simpatija

simpatija

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 446

6. jun 2016 19:25

Izkušenj sicer nimam na naši obali, sicer pa je vredno preveriti ponudbo hostlov, ponekod je tudi prehrana, oziroma zajtrk vključen v ponudbo. 

Tule je recimo seznam in informacije o hostlih na naši obali. Upam, da ti bo v pomoč, sama nisem ravno podrobno gledala vsega, mislim pa, da je tale stran ok za osnovne informacije .

http://www.viaslovenia.com/sl/hostli/obala/

Sandra_a

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

7. jun 2016 12:39

Poglej na booking.com, midva se ga poslužujeva vedno, kadar potujeva, imaš vse od hotelov, apartmajev, sob...do sedaj sva bila z izbranimi prenočišči vedno zadovoljna.

Ninja24

simpatija  

član od: 4.7.2009

sporočila: 135

4. jul 2016 15:16

Hvala sem se organizirala po vaše Ninja 24 se je vse super izšlo. 

simpatija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
MOJ vrteta
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti