Aliexpress

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

30. apr 2016 14:41

Vedno, ko gledam Aliexpress naletim na tako čudo. Včeraj je bila neka maxi obleka za 18 centov. Točno 18 centov brez poštnine. Danes pa so dali ceno 16 Evrov. Potem pa samo gledam. Si mislim, da se je kdo zmotil. Ljudje pa naročajo od včeraj okoli 100 strani naročil za to določeno obleko. Pa ne samo ena obleka tudi po 5 kosov. Danes pa jih preseneti cena 16 Evrov za obleko.

Tisti, ki so naročili pet kosov pa si prav morajo mislit dal bom 0, 90 centov.
Če bi bila cena 16 Evrov. Pa bi dal 80 Evrov. Če sem prav izračunala. Kaj je fora? 

pomoc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

30. apr 2016 17:25

Bi bilo dobro poklicati na Aliexpres....

marjja

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

1. maj 2016 20:57

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
Kaj so to freze? 

 

Vanja

Katarinči je lepo odgovorila.

Čarli08

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. sep 2016 7:20

Iz zadnje številke revije VIP - Zveze potrošnikov Slovenije:

Finančna uprava RS lahko zaseže nekatere pošiljke, na primer tiste, za katere v uvoznem postopku ugotovijo, da vsebujejo ponaredke blagovnih znamk, kar je kršitev intelektualne lastnine. Izdelek bo zasežen in uničen, potrošnik pa bo moral poravnati stroške uničenja,. Število zaseženih pošiljk se povečuje, torej velja biti previden. Zavedati se morate, da tudi na spletu ne morete kupiti znane blagovne znamke po (smešno) nizki ceni.

Cila

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. sep 2016 20:40

S tem smo tisti, ki večkrat kupujemo na tej ali drugih kitajskih straneh, večinoma seznanjeni, čeprav se bo še vedno našel kak lahkovernež. Sem pa že leta nazaj dobila "Levi's" kavbojke iz ene zasežene pošiljke. Očitno ni šla v uničenje. Drugače se pa da na spletu kupiti kako znamko po smešno nizki ceni, včasih tako nizki, da je poštnina višja. Meni se že to, da za supege, ki pri nas po vseh znižanjih še vedno stanejo čez 100 evrov, v eni izmed angleških trgovin pa jih dobim za okoli 40 evrov, zdi super nakup. Še vedno pa me jezi, ko moram dopovedovati, da je Slovenija del EU, še posebej takrat ko napišejo, da pošiljajo po celem svetu. Žensko na gearbest strani sem tako vrgla iz tira, pač ni znala umestiti Slovenije niti na kontinent, kaj šele v EU.

Loni Makaroni

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

6. sep 2016 17:37

Evo zadnji stvari, ki sem jih naročila sta bili planer in nahrbtnik. Planer je super, o funkcionalnosti sicer ne morem še poročati, ker sem ga dobila šele danes ampak zgleda točno tako kot na sliki in je tudi zelo dobro narejen. Nahrbtnik me je tudi pozitivno presenetil, dobra kvaliteta in dimenzija točno taka, kot je bila napisana na strani prodajalca. 

tamalaursa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti