Hladno topli bife

bamblika  

član od: 24.4.2004

sporočila: 3

tema odprta - 24. apr 2004 18:28 | ogledi: 4.072 | odgovori: 4

Zanima me ali ima kdo napisan kak meni za hladno topli bife!

Že v naprej se zahvaljujem!

Barbara

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

24. apr 2004 19:25

Da bi ti ga kdo stresel iz rokava ga ni. Oproasti, mogoče se motim, če ga potrebuješ za seminarsko nalogo malo pobrskaj po forumu. Idej je ničkoliko in so zelo izvirne. Sama nisem vešča računalnika tako, da bi ti lahko pomagala z naslovi. Sploh se pa malo potrudit moraš sama. Če se bomo bodoče zatekali po kulinarične užitke k tebi, bi pa res rada, da uporabiš malo svoje domišljije. Ven gremo, da poskusimo nekaj novega ali pa pozabljenega, ne pa kar lahko pripravim in sem si izmislila sama. Mogoče sem krivična - v tem času je veliko obleganja z raznovrstnimi prošnjami za to in ono. Sploh pa nisi navedla niti tega katera starostna populacija naj bi to bila, niti tega ali so povabljeni vegetarijanci, diabetiki ali pa še kaj drugega. Je to uradno ali na nivoju desetletnega srečanja družinskega klana .................................................................................................................................... Lumpica

bamblika  

član od: 24.4.2004

sporočila: 3

25. apr 2004 11:04

Gre za to, da moram naredit projektno nalogo. Ta naloga mi dela kar nekaj težav, saj moram pripravit hladno topli bife za 20 ljudi. Saj problem ni v tem, da ga moram pripravit-sestavit, moram imeti minimalne stroške! Ob sestavljanju menija in pri kalkulaciji sem naletela na veliko težav, saj moji stroški so zelo ogromni. Zato sem napisala če ima kdo že kaj podobnega sestavljenega, da si s tem pomagam. Zelo bom vesela kakšne pomoči! Barbara

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

26. apr 2004 10:45

Čim nižji stroški. Uporabi veliko dekoracije v obliki plastičnih rož ( če so taprave se zna zgodit da jih pojedo ) in veliko pametno nameščenih ogledal. Tako izgleda več. Zapomni si pa nekaj - naj gre za promocijo erotične knjige, zbiranje denarja za cerkveno streho ali čisto navadna obletnica podjetja - ljudje bodo naslednji dan govorili o hrani in ne o govorih. Lačen človek negativno misli o še tako dobri humanitarni akciji. Nahrani ljudi, makar z kruhom z olivami,.......samo da ga bo zadosti. Po letih obiskovanja takih prireditev ti bo jasno, da so preproste jedi najbolj cenjene, najlažje pripravlene in NAJCENEJŠE. Izogibaj se majonezi, ker zelo hitro izgubi prav vse kar naj bi bilo lepega in okusnega na njej. Najslabše kar se ti lahko zgodi je, da vse majonezarce ostanejo na pladnjih. Lumpica

bamblika  

član od: 24.4.2004

sporočila: 3

28. apr 2004 11:32

Najlepša hvala za nasvete, ti bom sporočila kako bo uspelo - pa tudi meni ti bom predstavila! Barbara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti