Čiščenje

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila: 6

tema odprta - 4. apr 2015 15:35 | ogledi: 9.265 | odgovori: 5

pozdravljeni! mene pa zanima, ali obstaja kako sredtvo, ki ni preveč invazivno, za čiščenje tepihov in oblazinjenega pohištva,...

hvala in lepe praznike vsem!!!

kojotica

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

4. apr 2015 15:45

Soda bikarbona:

- Posujte sodo bikarbono po površini preproge ali sedežne garniture, pustite delovati vsaj 15 minut, nato posesajte s sesalcem ali iztepite. V primeru, da imate opravka z vztrajnimi vonjavami (npr. močan vonj po dimu ali plesni), pustite, da soda bikarbona učinkuje do 24 ur.

- Enak postopek uporabite tudi, če želite poživiti zbledele barve preprog in tapetniških ter drugih tkanin, ki ne gredo v pralni stroj.

Opozorilo: Vedno najprej preverite trpežnost barv in naredite preizkus na skritem delčku tkanine.

Life is war against boredom~

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila: 6

15. apr 2015 10:19

najlepše se ti zahvaljujejm MiriBon!! bom poiskusila, pa se ti oglasim,...

lep dan ti želim

kojotica

Andrejmocnik  

član od: 3.7.2014

sporočila: 17

21. apr 2015 16:26

Ker gre ravno za čiščenje - ali ima kdo izkupšnje z Roombo in drugimi robotskimi sesalci, ki so nekoliko ugodnejši? Kaj se najbolj splača?

Andrejmocnik

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

23. apr 2015 7:59

Že več tem je bilo odprtih,kjer se je debatiralo o rombi. Romba je po moje mercedes med tistim,kar se dosedaj ponuja na trgu.(ne delam reklame).Jaz sem novo baterijo kupila po caa 4 letih vsakodnevne uporabe.Ostalo bp.Posesa ti vse najmanjše delce.

ultranova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti