čiščenje - kulinarika.net

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila:6

tema odprta - 4. apr 2015 15:35 | ogledi: 9.151 | odgovori: 5

pozdravljeni! mene pa zanima, ali obstaja kako sredtvo, ki ni preveč invazivno, za čiščenje tepihov in oblazinjenega pohištva,...

hvala in lepe praznike vsem!!!

kojotica

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

4. apr 2015 15:45

Soda bikarbona:

- Posujte sodo bikarbono po površini preproge ali sedežne garniture, pustite delovati vsaj 15 minut, nato posesajte s sesalcem ali iztepite. V primeru, da imate opravka z vztrajnimi vonjavami (npr. močan vonj po dimu ali plesni), pustite, da soda bikarbona učinkuje do 24 ur.

- Enak postopek uporabite tudi, če želite poživiti zbledele barve preprog in tapetniških ter drugih tkanin, ki ne gredo v pralni stroj.

Opozorilo: Vedno najprej preverite trpežnost barv in naredite preizkus na skritem delčku tkanine.

Life is war against boredom~

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila: 6

15. apr 2015 10:19

najlepše se ti zahvaljujejm MiriBon!! bom poiskusila, pa se ti oglasim,...

lep dan ti želim

kojotica

Andrejmocnik  

član od: 3.7.2014

sporočila: 17

21. apr 2015 16:26

Ker gre ravno za čiščenje - ali ima kdo izkupšnje z Roombo in drugimi robotskimi sesalci, ki so nekoliko ugodnejši? Kaj se najbolj splača?

Andrejmocnik

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 520

23. apr 2015 7:59

Že več tem je bilo odprtih,kjer se je debatiralo o rombi. Romba je po moje mercedes med tistim,kar se dosedaj ponuja na trgu.(ne delam reklame).Jaz sem novo baterijo kupila po caa 4 letih vsakodnevne uporabe.Ostalo bp.Posesa ti vse najmanjše delce.

ultranova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti