Nakupovanje preko si.strawberrynet.com

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

tema odprta - 11. mar 2015 12:34 | ogledi: 5.378 | odgovori: 9

Ali je kdo že kupoval preko te spletne strani? Nikjer ne najdem, kam navesti naslov za dostavo. Ali morda kdo ve, kako poteka nakupovanje preko te spletne strani?

Lep pozdravček

biba

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. mar 2015 22:43

Sem probala, kaj je narobe. V Chrome-u mi da v košarico in ne gre nikamor naprej, v Firefoxu mi da v košarico in če hočeš nadaljevat z nakupom, se moraš prijavit z e-mailom. 

 

Vanja

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

12. mar 2015 10:19

Jaz sem zmetala v košarico. Potem pa me pelje direktno na blagajno ali na paypal. Na paypalu pa moraš plačat oz. vneseš geslo. Tu sem se ustavila, ker nikjer nisem vpisala naslova dostave. Ne bi rada nekaj plačala, potem pa tarnala. Gre pa menda za spletno stran iz tujine?

biba

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

12. mar 2015 10:58

Si se ze registrirala in tam dolocila naslov dostave?

Druga opcija je, da bos naslov za dostavo dodala, ko se bos zlogirala v paypal. Tam se ti odpre drop down meni z naslovi, ki si jih ze uporabila. Lahko dodas tudi novega.

 

Jaz na Str se nisem kupovala, vem pa da je bila ta trgovina zelo popularna med Slovenkami.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. mar 2015 15:23

mbarbe je napisal/a:

Jaz sem zmetala v košarico. Potem pa me pelje direktno na blagajno ali na paypal. Na paypalu pa moraš plačat oz. vneseš geslo. Tu sem se ustavila, ker nikjer nisem vpisala naslova dostave. Ne bi rada nekaj plačala, potem pa tarnala. Gre pa menda za spletno stran iz tujine?



biba

 

POjdi po postopku naprej, dokler ti ne ne vpraša, če si ziher, da bi rada kupila. 

Če sprejemajo kreditne kartice, se ni preveč za bat. Pri Visa ali MasterCardu vložiš pritožbo oz. jih pokličeš in oni urgirajo.Če ga prodajalec preveč sračka, jim odvzamejo dovoljenje za prodajo. Simpl as that.

 

Vanja

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

12. mar 2015 15:24

Kupila. Plačala preko Paypala...dostava iz Švedske v 8 dneh od naročila.

Brez vseh težav.

Desanka

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

13. mar 2015 8:17

Desanka, to si sedaj sprobala ali že kdaj prej? Ker če je to zagotovo, se bom sama v to podala. Našla sem res nekaj ugodnih stvari.

Drugače pa sem naročala že na tej spletni strani: http://www.cosmeticexpress.com/. Malo dražja poštnina v Slovenijo, vendar se najde tudi kaj ugodnega. Ali je že kdo slišal, da lahko prevzemamo poštno ležeče na pošti v Avstriji in plačamo samo 1 eur? Ne, ne gre za poštni predal.

biba

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. mar 2015 8:38

Ja, to lahko narediš na najbližji pošti, v mojem primeru so to Borovlje:

Ime in priimek
POSTLAGERND
Postamt 9170 Ferlach
Österreich

Mora pa pošiljati navadna pošta, ne razne hitre pošte (DHL, UPS...). 

Loni Makaroni

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

13. mar 2015 9:27

Loni, ali se je potrebno s pošto kaj dogovorit, ali je dovolj, da veš točen naslov?

 

In hvala za informacije,

biba

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. mar 2015 14:11

Ne, zadeva te potem tam počaka. Je pa fajn, da veš, kdaj približno naj bi pošiljka prišla, to pa lahko tudi pokličeš, znajo slovensko, samo povprašaš, ali je prišel kak paket poštno ležeče na tvoje ime. Približen datum pa tudi veš, navadno ga prodajalec navede. 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti