3 mesečni tečaj pri naser gashiju

aševa  

član od: 18.3.2008

sporočila: 2

tema odprta - 26. feb 2015 16:05 | ogledi: 4.749 | odgovori: 2

Pozdravljeni,

vem, da je nekaj podobnega na to temo sicer že odprto vendar pa o 3 mesečnem tečaju nisem nikjer nič zasledila.Zanima ali se je kdo izmed vas ali pa morda poznate koga, ki se je udeležil 3 mesečenega tečaja pri Naser Gashiju? Predvsem me zanima vaše mnenje, ali tukaj tudi sami pečemo in pripravljamo sladice ali je podobno kot pri ostalih tečajih in načeloma gledaš kako vse stvari pripravi mojster? V kratkem me zanima ali se splača, ker ni ravno najcenejša stvar in bi res rada slišala še kakšno drugo mnenje.

Hvala za kakeršnekoli odgovore.

Lp, Urša

aševa

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

27. feb 2015 5:50

Zdravo, pri Naserju sem bila na dveh delavnicah. Delavnica je zasnovana tako, da seveda na začetku gledaš in poslušaš, potem pa delaš tudi sam. Na koncu se produkti pravično porazdelijo med udeležence. Po mojem je v taki obliki tudi tečaj. Vsaj za moj okus ima g. Naser dober občutek za pravo mero tistega, kar in koliko je potrebno povedati, pokazati oz. prepustiti udeležencem.

LP

Anja

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

27. feb 2015 21:12

Pred letom sem bila na enem enodnevnem tecaju, ki ga je vodil Naser Gashi. Osebno me ni preprical.

ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti