Vzajemna-zavarovanje

kuharica1  

član od: 18.1.2009

sporočila: 70

tema odprta - 20. feb 2015 9:18 | ogledi: 4.819 | odgovori: 6

Pozdravljeni!Imela bi eno vprašanje glede dopolnilnega zavarovanja pri zavarovalnici Vzajemna.Namreč dvakrat me je že v Sparovi ustavil agent in mi ponudil zavarovanje.Sedaj me zanima na kakšen način ti lahko ponudi dobroimetje 25€ na spar plus kartico(upam,da ni to potem v dohodnini?)Kakšen droben tisk?So to kakšna mutna posla?Pri njih moraš biti 1 leto to mi je tudi povedal.Pa še konec leta je premija nižja za 15€.Prosim za pomoč,da se lahko odločim.Sedaj sem zavarovana pri zavarovalnici Adriatic.Hvala za pomoč!



kuharica1

Temo je spremenil(a) kuharica1 dne 20. feb 2015 9:19

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

20. feb 2015 19:45

Jaz sem lani prestopila k Vzajemni in sem tudi dobila 25 evrov na sparovo kartico. Se mi pa zdi, da moraš biti pri njih dve leti. Za dohodnino ne vem, če se šteje. In če imajo dobiček (verjetno ga vedno), pride zadnja premija res nižja. Vsaj lani je bila. Ne boš pa takoj zavarovana preko Vzajemne, ker mora preteči "odpovedni rok" pri prejšnji zavarovalnici. Se mi zdi, da traja ene 3 mesece ali nekaj več.

Margot

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

20. feb 2015 20:06

Če razmišljaš o prestopu k Vzajemni - skupaj z Zav.Generali ponujajo zastonj vinjeto za 2015,če se odločiš, da boš imela zavarovanje pri njih 3 leta. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

21. feb 2015 11:03

Ni mi jasno in mi nikoli ne bo, tole dodatno zavarovanje, kdo tu služi in kdo nas nateguje...

Moj soprog je že od nekdaj zavarovan pri Adriatiku. Letos so ga začeli bombardirati s Sparomivi boni za 25 evrov popusta, drugi dan dobimo ponudbo od Generali zavarovalnice za brezplačno letno vinjeto...

Ker sem jaz, že od nekdaj dodatno zavarovana pri Vzajemni, vse kar pa imamo zavarovano, imamo pri Generali-ju, sem poklicala našega agenta in ga prosila, naj nas malo poduči:

Mož je dodatno zavarovanje pri Adriatic prekinil in se zavaroval pri Generali, ker je s tem pridobil dobroimetje v višini 110,oo EUR. Slednjega lahko koristi na vseh Petrolovih bencinskih servisih po Sloveniji do 30. junija 2015.

Pa naj razume, kdor lahko, od kje ta bonus ???..........

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

21. feb 2015 11:12

Se opravičujem za napako, dodatno se je zavaroval pri Vzajemni ...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. feb 2015 12:37

Babka, to dobroimetje so dolgo reklamirali kot zastonj vinjeto, kolikor dejansko tudi stane-110,00 eur. Se pa zelo strinjam, naj razume kdor more, pa še vse ostalo, kar se nam dogaja te dni, vsa ta leta.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. feb 2015 12:03

Saj je lahko razumeti: teh 110 evrov že drugje zalo dobro spravijo noter. Ste izračunali, ali vas tako zavarovanje za dobo, ki jo zahtevajo, resnično pride toliko ceneje kot enaki paket drugod? Ker v svojo izgubo pač nobena zavarovalnica ne ponuja zavarovanj.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti