Sedežna garnitura

cremeFraicheMMM  

član od: 11.9.2014

sporočila: 2

tema odprta - 8. dec 2014 13:06 | ogledi: 13.893 | odgovori: 9

Z punco si urejava stanovanje, dnevna soba je precej velika in imava namen kupiti kotno sedežno garnituro, obiskala sva vse večje trgovske centre in nisva nikjer našla pravega, kar sem po forumih prebiral večina priporoča tele http://kopac.si/produkti/sedezne-garniture/ 

 

Ima kdo izkušnje iz prve roke kako se sedežne garniture obnesejo po parih letih uporabe, izgledajo kar lepe vrjetno pa so drage, vendar ker gre za velik nakup mi je vseeno če dam malce več denarja. Hvala za odgovore.

cremeFraicheMMM

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

8. dec 2014 13:58

    Pozdravljen,  mi imamo njihovo sedežno garnituro, že kar nekaj let in smo zelo zadovoljni. Če še nisi bil pri njih, se splača pogledat.

 

       http://www.lido.si/sedezne-garniture 

mopsika

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

8. dec 2014 14:02

Sem jih prejšnji teden preizkušala, in, žal, jih tudi zastonj nočem. Trde, zelo neudobne, sedalni del preširok, tako s povprečno (žensko) telesno višino s hrbtom ne dosežeš naslonjala. Ni mi jasno, ali ljudje res kupujejo takšne, ali jih imajo samo za okras. 

pirnica

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

8. dec 2014 14:19

Jaz sem jo naročila v Podskrajniku v Stepp, zelo prijazni in dovzetni za želje.

Sedežno imamo že nekje 4 leta in je kot nova.

Zelo zadovoljni z izvedbo in tudi s ceno.

irena

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

8. dec 2014 15:44

Tudi mi imamo sedežno od Steppa - super zadovoljni.

 

rrr

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. dec 2014 22:29

Sicer sta najbrž že odkrila kakšno želita, vendar vseeno lahko  opozorim na to, na kaj sva midva pozabila. In to je preučiti za kaj potrebujeva sedežno. Kupila sva trosed, ki ima en del podaljšan. Nato sva počasi ugotovila, da rabiva sedežno prvenstveno za ležanje, kar pomeni, da za naju mora biti sedalni del zelo širok (in zato sva z najine sedežne odstranila celotno debelino naslona in grdo izgleda). Na sedežni sem v treh letih sedela po mojem ene trikrat. Zdaj se mi ne zdi več bedasta ideja kupiti dva iber mehka oblak ležanje počivalnika. Goste navadno posedeva za jedilno mizo, je točenje pijače in serviranje hrane veliko lažje :D Pozorna bodita tudi kakšni so prehodi med ednim in drugim sedalom, pri nama je namreč bila ena prečka, ki si jo fino čutil na izboklini medenice ali rebrih, pa sva jo dala odstraniti in dodatno napolniti s peno. 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. dec 2014 16:54

Imamo Razgorškovo - izredno zadovoljni, fotelji udobni, na kavču se krasno sedi, ko ga raztegneš, pa je super postelja (in raztegne se z lahkoto). Resda niso poceni, ampak po več kot 10 letih je še vedno taka kot prvi dan.

Sonja

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

27. okt 2017 18:39

Saj vem da je že dolgo,ampak sedežna se mi že trga,stara je 30 let od hoje Domžale.Kaj pa Žakelj

dvorana

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

27. okt 2017 19:15

Kolikor sem slišala od sorodnikov je zelo priporočajo. Midva sva letos še pred to novico kupila eno usnjeno v Rutarju in nisva zadovoljna, ker je sedalni del preozek, pa zelo trda je...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti