Perjat

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. dec 2014 6:17

hedonist je napisal/a:

Prepelice iz Španije so povprečne. včeraj sem jih pripravil, nisem kompliciral,najprej sem jih mariniral v pomarančnem soku potem, dodal sol ,poper, malo brinovih jagod, bardiral s panceto, dodal nekoliko telečjega fonda in pekel v pečici . Najprej pokrite s folijo cca 20 min nato še enkrat toliko brez folije. Solidne vendar se pozna da so iz reje ,koža je imela kljub tretmanu nek zoprn priokus tako da mi je bilo žal, da jih nisem odrl.

 Sicer pa poskusi sam po svojem receptu.



hedonist



Thank you hedonist. Pomagajo takšne male skrivnosti oz. priporočila od velikanov kuhanja (kot si/ste sami).
Pa vse dobro v tem prijetnem mesecu!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

4. dec 2014 16:40

Trenutno so ob sobotah in nedeljah skupinski lovi in tam lahko kupiš pernato divjad. Samo moraš se pozanimati pri okoliški lovski družini. 

yulchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti