Ogrci in nečista koža

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. okt 2014 21:25

mamamia je napisal/a:

Reklama za pavlino izbiro? Meni to tako deluje. Perfidno izvedeno. 



mamamia

 

Tolk v nebo vpijoča reklama, da sem kar bele ogrce dobila.  

P.S:

Ah, to je ženska, ki je napisala knjigo, s čigar naslovom se strinjam: Modra barva za veke bi morala biti prepovedana (illegal). Enako ljubezen do čutim do ta ardeče šminke.  Slednja deluje once in a blue moon na rdečem tepihu, to je pa tudi vse.

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 15.okt 2014 21:36

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. okt 2014 22:50

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

Enako ljubezen do čutim do ta ardeče šminke.  Slednja deluje once in a blue moon na rdečem tepihu, to je pa tudi vse.

 

 

Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 15.okt 2014 21:36

 

Vanja, vedno z veseljem prebiram tvoje prispevke, ampak glede rdeče šminke si ga pa ... khm ... pošteno pihnila. Nič ni bolj sexy, kot dobra rdeča šminka ... seveda pa mora nadgraditi in "peljati" cel komplet. Erotike brez rdeče šminke ni. Pika.

s0ncek*

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. okt 2014 6:19

Sonček, let's agree to disagree.  Navadno so rdeče ustnice tako izrazite, da obraza sploh ne vidiš. Še posebej če je barva samo za malo sfaljena, izgleda kot: Tukaj prihaja(jo)...ustnice! ČE zobje niso v nulo spidinani (zdaj govorim o bleščeče belih holivudskih zobeh), je bolje ne nositi kaj rdečega na ustnicah in bolje poseči po šminki malo temnejše barve, kot so ustnice. Seksi je pa attitude in ne rdeča šminka. Samo moje "skromno" mnenje.  

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. okt 2014 8:44

Dokler  dekletu (leta niso toliko važna, ene tega res dolgo n znajo) niso jasna pravila čiščenja, tonizranja in hranjenja kože, plus dodatne nega....je itak nesmiselno razmišljati o mejkapu.

Na svojo bridko žalost pa vidim, da marsikateri, ki ima več kot spodobno plačo (in obisk kozmetičarke ni nekaj, karj bi ji pretreslo kartico),  ta pravila niso jasna. 

 

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. okt 2014 10:37

V redko kateri industriji se prodaja toliko in tako drago zapakiranega blefa kot v kozmetiki. Tako da lahko v splošnem rečemo, da kdor verjame, naj pač plača.

Za holly pa le iskren nasvet - ko se odločaš, komu in čemu boš zaupala, se na svoje znanje kemije raje ne zanašaj.

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. okt 2014 11:04

Limnol, krohotam se...

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. okt 2014 16:09

Dobra, Limnol. Jaz navadno kaki prenadobudni svetovalki rečem, da če bi kreme res kaj naredile proti gubicam, plastični kirurgi ne bi imeli toliko dela. Potem me gledajo kot..... 

Vanja

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

16. okt 2014 16:38

Tudi moje mnenje je, da moraš znati poskrbeti za svojo kožo, šele nato lahko razmišljaš o uporabi ličil. Ki jih ob naravno lepi in zdravi koži potem pravzaprav niti kaj dosti ne rabiš... Bi pa opozorila še na to, da poleg pravilnega čiščenja in nege kože, kot pravi že Vendelina, lahko veliko naredimo že s uravnoteženo in kvalitetno hrano, saj koža potrebuje res veliko različnih hranil, ki jih moramo vnesti v telo s pravilno prehrano.

Sama nisem nikoli uporabljala ličil, razen tu in tam maskaro. Namesto šminke imam raje labello, namesto pudra raje skrbim, da imam čisto in primerno navlaženo kožo. Tudi dejstvo, da naj bi z ličili ženske dale okolici vedeti, da skrbimo zase, smo urejene in podobno, se mi zdi predvsem marketinška poteza. Ženksa, ki brez ali pa z minimalno uporabo ličil izgleda sveže in mladostno, daje s tem dosti bolj na znanje, da zna poskrbeti zase.

Sandra_a

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. okt 2014 16:48

Tam v drugi temi že vse sive v lase hodite okoli, zdaj se boste pa še ličit nehale? 

Kaj pa nam ostane?

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. okt 2014 17:04

Pivo pa vino ...........................

 

Vsaj brez maskare in rahle šminke na ustnicah ne grem iz hiše, pa tudi dober puder (tak tekoči, ki ne maši por in je koža videti naravna - znamke ne bom navajala, da ne bi izpadlo kot reklama)  in diskretno poudarjene oči so del vsakdana. Ne zaradi drugih, pač pa zaradi sebe, ker se vsaj v osnovi urejena dobro počutim.

zzak1977 ma mene rad?

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti