Plinska kuhalna plosca ikea

ericks  

član od: 10.9.2014

sporočila: 1

tema odprta - 11. sep 2014 17:49 | ogledi: 9.971 | odgovori: 3

iscem plinsko kuhalisce na 5 gorilnikov. v sloveniji je izbira plinskih kuhalnih plosc zelo slaba, ko pa omenim da bi rad imel najvecji gorilnik na robu in ne na sredini, je konec ponudb.

potem pa sem v ikea katalogu zasledil tole.

 

http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/702780

 

ima tako zadevo kdo doma? kako se obnese?

kaksen drug komentar na ikea belo tehniko?

ericks

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. sep 2014 20:47

Nimam pojma, sem pa sama gledala tole:

HOTPOINT ARISTON PH 960MST

Sicer ima 6 gorilcev, pri nas sem jo videla v GA, drugače je pa za precej manj denarcev na voljo pri zahodnih sosedih (manj kot 300 evrov). 

Loni Makaroni

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. sep 2014 20:59

Jaz imam celo kuhinjo Ikeino, vključno s pečico in steklokeramično ploščo. Z vsem sem zadovoljna. Ikeina bela tehnika je itak od Whirlpoola in Electroluxa.

saša

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. sep 2014 22:22

Plinskega nimam, imam pa indukcijo in pečico. Oboje je najboljše kar sem imela do sedaj pod rokami.. indukcija sicer najcenejša, pečica najdražja. Sem jo vzela zaradi testa pečic in je res raketa. Lej, ikea je takšna firma, da si ne sme privoščiti, da kaj ne bi bilo okej. Momax, jysk ipd se lahko daleč skrijejo po kvaliteti in dizajnu, vsaj pri malo višjem rangu njihovih izdelkov. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti