3. sezona gostilna išče šefa

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

3. jun 2014 14:10

Skupni imenovalec vseh reality showov: preveč blišča (in bede) ter premalo substance.

Life is war against boredom~

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

3. jun 2014 14:23

Z razliko od Mamemie mene pa v tem šovu moti Bine Veliki. Tip mi je zoprn u nulo, nastopač, narcis, cinik in kolerik. Nikoli ne bom razumel zakaj mora tuliti na kandidate, zakaj tako bolestno kopira npr. Ramzija. No ja kopira tudi recepte ker če malo brkljaš po spletu se ti zelo hotro pojavi kak >Binkotov< tko da o originalnosti ne bli glih. Sem pa obiskal Gostilno po prvi sezoni in bil nad tem, kar sem dobil globoko razočaran. Predvsem nad okusi, ki so bili grozni,neužitni. (glej mojo oceno v rubriki Lokali ) . Pozdravljam pa višjo nagrado, ki jo je POP TV obljubil letos ker borih 50.000 evrov je za tako garanje, izpostavljanje (eni so se vesoljni Sloveniji zamerili do smrti ) je mnogo premalo.

Povsem pa se strinjam z gornji komentajem- repti na Kulinariki so mnogo mno boljši kot pa v Gostilni. In tudi ob m lahko rasteš , razvijas svojo persono v kuinaričnem smislu ,si inovativen in vedno boljši kuhar.

hedonist

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

3. jun 2014 14:30

Zgleda,da bom letos samo jaz gledala ta šou......Mamamia,Hedonist..nč bat..bom poročala,da boste na tekočem,pa kaj malega skuhala..ma mi tu na Kulinariki se ne damo kar tako..sam jaz vedno rada čez plot pogledam,kaj se tam kuha..zdaj pa grem na naš tv,če imamo mi sploh hrvaški program..me zanima ta oddaja o kateri piše Mamamia..

Vrtejbenka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jun 2014 14:39

Za naučiti se nekaj novega ni treba gledati televizije.

Pri nas bo šov gledala mularija, midva pa imava televizijo že od selitve dalje še vedno zapakirano v škatli in je nobeden prav nič ne pogreša. Čeprav priznam, da je prestolonaslednik v kuhinji postal precej bolj suveren, odkar gleda te šove.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. jun 2014 14:50

No, hedonist je lepo povzel, kar sem mislila z balastom okoli Bineta (oziroma v zvezi z njim, drenje in podobno - zato ne maramtakšnih šovov).

Sicer pa, kdor gleda in mu je zanimivo, naj kar, se nič ne zgražam in negodujem, vsak od nas izbira. Da se da kakšna ideja najt, ni dvoma, res pa je, da je to odvisno od naših pričakovanj, izkušenj, znanja itd.

Bom jaz na Vrtejbenko čakala, moj press clipping, hehe ...

 

Vrtejbenka, zate, link do ene od oddaj, če morda nimate RTL.

http://www.rtl.hr/tri-dva-jedan-kuhaj/vijesti/1

 

mamamia

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

3. jun 2014 17:13

Kot je napisala mamamia: ne bom niti gledal, niti se prijavil.

Miroslav Vulović

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

3. jun 2014 18:16

Mamamia ,hvala za link..naša tv res nima RTL..moža se pa ne upam vprašat za večji paket..

Ja nič,bom delala črtice za koga vse bom gledala..za Mammomio,za Hedonista,zdaj še za Sarabando...dosti dela,dosti...

Šalo na stran..oddaja,koncept mi je všeč,nisem neki navijač za tekmovalce..malo mi je všeč ,ker je to slovenska oddaja,nič slabega ne uči..in kot je rekla Loni,tako kot se je njen prestolonaslednik navdušil potem v kuhariji,sta se enako moji prestolonaslednici.Pa namenjena zeta tudi rada poškilita.Res pa je da smo/so poznali tudi tekmovalce,potem je sploh še bolj lušt gledat.Tomaž pa je odprl gostilno v Šempetru,a je mogoče kdo že bil tam?

Vrtejbenka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. jun 2014 23:45

Zakaj imam občutek, da avtorica teme išče navijače zase?  

 

Vanja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. jun 2014 23:46

A dej dej vanja. A res se ti to zdi? Sj zdej bo ta tema aktualna samo pol leta in vsi bodo kliknali prvi link v prvi objavi :P

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

4. jun 2014 7:55

Mislim ,da ko začne Gostilna 3 sezona, preklopimo na link prvih dveh sezon,da nadaljujemo debato tam..se bo pač nadaljevala Gostilna tam..konec koncev nekaj smo tam popisali in predebatirali.

 

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti