Gedetski načrt

mhrastnik  

član od: 28.2.2014

sporočila: 16

tema odprta - 7. maj 2014 9:58 | ogledi: 3.550 | odgovori: 5

Pozdravljeni, zbiram informacije o geodetskem načtru. Zanima me koliko znaša cena, ter čas da prideš do geodetskega načrta in certifikata. Tile naj bi bili ugodni http://www.geodela.si/ . Katere dokumente moram predložiti izvajalcu?

Poklical jih še nisem, trenutne še zbiram informacije in se odločam za najboljše možnosti, kakšne so vaše izkušnje?



mhrastnik

Temo je spremenil(a) mhrastnik dne 7. maj 2014 10:00

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

7. maj 2014 11:20

Kakšen pa je namen, da želiš pridobiti geodetski načrt? Če želiš urediti meje in označiti z mejniki. Mi smo dali na mejo, ki je bila daljša in ni bila ravna, še dva mejnika. Geodet je povabil tudi mejaše. Moj mož je mejaše obiskal in z njimi govoril predno smo se z geodetom zmenili za datum. Tako, da z mejaši nismo imeli problemov. To, da poteka vse v mirnem ozračju je dobro prej poskrbeti. Aja, dobro bi bilo tudi pogledati, če je kje zakopan mejnik, saj vam tam ne bo potrebno novega postavljat. Jaz sem takrat tudi pridobivala dokumente za gradbeno dovoljenje in sem imela soldov prej premalo kot preveč (6 članska družina), če me razumeš kaj hočem povedat. In sem se z geodetom zmenila, da ne rabim računa in je kar prav prišlo, da sem manj plačala. Sem pa kasneje solde v trgovini SAM pustila.

slivovi cmoki

spagety  

član od: 15.1.2014

sporočila: 7

7. maj 2014 11:33

Zdravo

Pred parimi meseci sem naročila geodetski načrt, zaradi gradnje. Geodetu nisem potrebovala predložiti ničesar, sem samo povedala kje je parcela in kje bo stala hiša, vse ostalo je uredil sam. Cena pa mislim da je bila okrog 500€, trajalo je pa 14 dni da sem ga dobila.

 

Lp

spagety

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. maj 2014 12:13

slivovi cmoki je napisal/a:

In sem se z geodetom zmenila, da ne rabim računa in je kar prav prišlo, da sem manj plačala. Sem pa kasneje solde v trgovini SAM pustila.

slivovi cmoki

Upam, da veš, da si sokriva davčne utaje in tudi, da kazen ni majhna, če ne vzameš računa. In tudi je treba vedeti, da v virtualnem svetu nismo tako skriti za svojimi nicki, da nas v primeru storitve kaznivega dejanja ne bi pristojni organi našli. Zdaj pa samo še manjka, da napišeš ime goljufivega geodeta.

Ognjič

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

7. maj 2014 14:06

Jaz sem plačala 300 EUR.

čokobananca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. maj 2014 8:36

Mislim, da je uporabnica TORTICA geodetinja in bo znala najblje povedati.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti