Iskanje filma: že zelo obupana

juliechildfan  

član od: 26.8.2011

sporočila: 20

tema odprta - 7. apr 2014 15:55 | ogledi: 4.163 | odgovori: 5

Lepo prosim, če bi mi lahko pomagali. Že nekaj let nazaj sem si na televiziji ogledala film, ki pa mi ne gre iz glave, zato bi si ga rada še enkrat ogledala vendar se ne morem spomnit naslova ali imen igralcev.

Film je govoril o poročenem duhovniku (zdi se mi da je bil svetlolas). Ta duhovniki je dobil mladega pomočnika, s katerim se je zapletla duhovnikova žena. Vendar, ko je on to izvedel je ponaredil neke izvide, tako da je izgledalo, kot da je ta fant ženin izgubljeni sin. Ker je že zelo dolgo nazaj se ne spomnim več najbolje, ampak na koncu nekoga ustrelijo v cerkvi (ali duhovnika ali pa fanta). Aja pa duhovnikova žena izve, da ta fant ni njen sin.

Če se kdo spomni kakršnegakoli filma, ki bi ga na to spominjal mi naj prosim napiše naslov.

Najlepša hvala vsem.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. apr 2014 19:21

Če na IMDB bazi nič ne najdeš, piši neposredno v filmski program kanala, kjer si to gledala, če pa ne veš, na katerem kanalu si to gledala, poskusi z nacionalko, komercialko in komercialko TV3 Medias (ta ima za moj okus z naskokom najbolj intriganten filmski program).

Vendelina jr.

juliechildfan  

član od: 26.8.2011

sporočila: 20

7. apr 2014 22:06

Ne na Imdb nisem našla. Najlepša hvala za odgovor, se bom pozanimala. =)

 

juliechildfan

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

9. apr 2014 8:43

Po tvojem opisu bi lahko šlo za film "Gospel of Deceit". Ne vem, pod kakšnim naslovom so ga predvajali pri nas.

 

Davor

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

9. apr 2014 9:05

Gospel of Deceit - slovenski naslov filma je Afera v župnišču.

juliechildfan  

član od: 26.8.2011

sporočila: 20

9. apr 2014 16:32

Obema najlepša hvala za odgovor. Ja točno ta film sm iskala.

 

juliechildfan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti