Pomoč

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. apr 2014 7:46

Odvisno od znamenj, mojemu bratu jih niso odstranili na napotnico, ker so bila nenevarna. Jaz sem šla na napotnico pod nož na plastiki v KC.

Loni Makaroni

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

1. apr 2014 8:39

Če je znamenje nevarno (maligno,...), ga odstranijo na napotnico, če je nenevarno in gre za estetski poseg je samoplačniško. Preverjeno pred pol leta. Dr ki mi je odstranil znamenje mi je povedal, da sem par let prepozna, da so včasih vsa znamenja odstranjevali preko napotnice, zdaj samo še zdravju nevarna.

 

saša

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

1. apr 2014 9:17

Nekaj dni nazaj je ena znanka povedala, da ji je te bradavice oz. mini izrastke, odstranila kar njena zobozdravnica z nekim laserjem (true story )... Moji tašči pa jih je odstranil plastični kirurg v Rogaški Slatini. Plačala pa je tam nekje okoli 40 EUR, če se prav spomnem. Tudi sama sem si šla odstranit več znamenj v RS, ker mi ni bilo treba čakat in tudi šivali me niso, čeprav sem imela na hrbtu 1 cm veliko izbočeno temno znamenje.

Lopatka

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

1. apr 2014 9:50

majaos je napisal/a:

z napotnico sem si šla pregledati znamenja po telesu (bila izredno hitro na vrsti - po treh tednih od poslane napotnice - v novem mestu). Tudi sama sem imela nekaj teh izrastkov na vratu, ki mi jih je zelo prijazna zdravnica namazala z dušikom, čez nekaj dni so odpadle. Pohvale



majaos



Mojemu sinu, 5-6 let je bil takrat star, so tudi bradavice na rokah odstranili z dušikom, srce se mi para  kakšne rane je imel po posegu. Prestajal je bolečine dokler se ni zacelilo, po krajšem obdobju pa so se mu ponovno začele delat. Sok od čebule (zmleta čebula) pa je pomagal, da so bradavice izginile in tudi brazgotine od dušika so se mu lepo zacelile.

slivovi cmoki

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

1. apr 2014 18:53

slišala sem za mleček od regratovih rožic, da je proti bradavicam, ne vem pa če je res

majaos

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

1. apr 2014 19:51

majaos je napisal/a:

slišala sem za mleček od regratovih rožic, da je proti bradavicam, ne vem pa če je res



majaos

Majaos, jaz sem sinu tudi s krvavim mlečkom mazala bradavice pa ni nič pomagalo. 

slivovi cmoki

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

2. apr 2014 9:21

Nekaj je v tej čebuli, kot je napisala slivovi cmoki. Jaz sem bradavico odpravil tako, da sem dva tedna vsak večer pred spanjem na bradavico položil nekaj na lističe narezane čebule in povil s povojem. Po dveh tednijh je bradavica odpadla, brez bolečine, brez brazgotine in zastonj. Le tisti prst je dva tedna smrdel po čebuli.

Miroslav Vulović

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti