Novi pralni stroj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2014 21:57

Slučajno sem ujela reklamo po TV in sem šla malce po netu pogledat, isti pralni stroj v eni spletni trgovini 599 (naj bi bil znižan s 689), v tej z reklame pa 299, v obeh sicer samo 2 leti garancije. Mogoče se v prvem kje kaki biseri skrivajo

Loni Makaroni

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

19. feb 2014 7:09

Hvala vsem za pomoc, super ste  Vceraj sem kupila PS z vsem, kar ste mi svetovale: sama lahko prilagajam cas, locim stvari po namembnosti (sport, mocno umazano, obcutljivo perilo, ipd.), prilagajam moc centrifugiranja, kolicino, ima tisto paro, da lazje likas (ceprav tega ne zna sam, ne vem kako ne, ce je tako brihten -:) in ima 5 let garancije. Upam, da bo delal brez popravila naslednjih ... let. 

Fora

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

19. feb 2014 8:45

Fora, želim, da bi ti dobro služil!

branka

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

6. mar 2014 7:19

Naj vam še jaz zastavim vprašanje: kakšne imate izkušnje s pralno sušilnim strojem Indesit? Cenovno so precej ugodni. Pred mnogimi leti sem ga kupila, pa mi je tako zmečkal perilo v sušilcu, da sem ga vrnila v trgovino in kupila drugo znamko. Gledam v GA in mimovrste.com, imela bi Elektroluxovega, ker imam tudi vse ostale aparate, vendar me cenovno vleče Indesit. Za ločeni pralni in sušilni stroj nimam prostora, zato moram kombinirati.

 

Hvala za informacije.

ursula-ce

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

6. mar 2014 9:23

Kombinirani so bolj primerni le za občasno uporabo sušilnika.

trac

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

6. mar 2014 10:00

ursula-ce, jaz sem zamenjala Bekotovega za Indesit - kombiniran, in kot si omenila, mi je pri sušenju tako zmečkal perilo, da nisem vedela al naj se zjočem, al naj perilo zmečem stran,

zdaj ga uporabljam samo za pranje, sušim pa zunaj,

če bi mogla zdaj menjati pralni stroj, Indesit nebi vzela če bi mo ga kdo dal džabe, ni ga čez Bekota, vsaj po mojih izkušnjah,



SMARTY1

Sporočilo je spremenil(a) SMARTY1 dne 06. 2014 10:01

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

7. mar 2014 7:50

Hvala za informcije. Iščem dalje.

ursula-ce

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. mar 2014 8:04

Informacija iz prve roke, kontruktorjev pralnih strojev. Kombiniran stroj je problematičen zato, ker ni mogoče v isti izdelek vgraditi najboljše od obeh. Največja razlika je pri volumnu bobna. Pralni stroj ima bistveno manjše ga kot sušilnik. Tistim, ki nimajo prostora, žal ne ostane nič drugega kot kombinacija.

Glede obratov, pa imam informacijo, da je 1000 obratov dovolj, več pa konstrukcija ne zdrži zaradi okvirja, ker prihaja do več poškodb.

 

Pri nas kratko diha PS. Kupila bom Koetringovega, ki je opuljena varianta, ugodna cena, delana za ek jugo trg. Kvaliteta pa je še vedno Gorenjeva. Pri nas so namreč težave s serviserji ostalih proizvajalcev.

F r i n a

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

7. mar 2014 8:12

Frina, hvala za informacije. V sušilniku sušim samo rjuhe in brisače, pa še to ne vedno, predvsem pozimi. Živim sama, zato nimam strašnih količin perila. Sedaj imam Zanussijev pralno sušilni stroj in sem zelo zadovoljna. Žal, pa mi počasi jemlje slovo, zato iščem drugega. Se čisto strinjam, da je 1000-1200 obratov čisto dovolj, sploh ne bom iskala močnejšega.

 

ursula-ce

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

7. mar 2014 8:50

Pozdravljena

Dva meseca nazaj.Je znanec kupil ,pralno sušilni stroj od Beko.Z njim zelo zelo zadovoljni doma.Ima veliko programov baje,za vse vrste perila.Zelo suho,Suho,Suho za v omaro,Lahko likanje itd.Ga neb zamenjal so rekli.Ima velik boben,in se perilo baje lepo suši in ne zmečka.Pa še vode ne potrebuje med sušenjem.Ostali modeli,vsi uporabljajo vodo.Vam bom dal link stroja.

 

http://www.ideo.si/a/pralno_susilni_stroj_WDA961

 

Lp Miele

Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti