Stolček za hranjenje

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 10. feb 2014 12:51 | ogledi: 5.288 | odgovori: 5

Kupim rabljeni stolček za hranjenje.

 

LP! Galja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. feb 2014 15:14

galja je napisal/a:

Kupim rabljeni stolček za hranjenje.

 

LP! Galja

 

 

 

Galja, pa ne da si babica postala? Nisem te slišala ne videla že celo večnost ...

mamamia

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

10. feb 2014 20:57

Stolčka ne prodajam, kot mlada mati pa toplo priporočam Ikein Antilop (npr: http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska)

Meni se zdi odličen, saj ne zasede cele kuhinje, pri tleh nima prečk na katerih bi se ubil, da se ga razstaviti in po potrebi vzeti kam s seboj,  enostaven je za čiščenje, saj nima tisoč nekih gubic in pregibov (gre celo v pomivalni stroj), v prostoru je precej nevpadljiv (ni en ogromen grd kup plastike), priporočali naj bi ga tudi v otroških razvojnih ambulantah, saj spodbuja aktivno sedenje (otroček se ne pogreza v blazine ampak  za sedenje uporablja svoje mišice) in ne nazadnje je zelopoceni.

Na posodo smo dobili stol Lemi (http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska), ki je nekjakrat dražji a po mojem mnenju je na njemu kakšnih 10 kg neuporabne plastike odveč :)

 

magnolija

dolenc52  

član od: 2.1.2012

sporočila: 72

11. feb 2014 17:03

Pozdravljena!

Prodam stolček za hranjenje je lesen. Če si zainteresirana mi piši.

dolenc52

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. feb 2014 20:10

Vsem, ki ste mi hoteli pomagati, najlepša hvala. Upoštevala sem marjanin nasvet, tako, da je stolček LEMI danes že doma, naša pupa pa se v njem že veselo hrani.

Ja, mamamia, lani sem postala babi na kvadrat, 5. julija se je rodila Brina, 6. avgusta pa Eva.

Bilo bi pa lepo, če bi bilo spet enkrat kulinarično srečanje, se mi zdi, da se vse manj vidimo in poznamo.

 

LP! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti