Prodam canon fotoaparat > prodano

gruber  

član od: 18.6.2012

sporočila: 3

tema odprta - 9. feb 2014 12:41 | ogledi: 4.192 | odgovori: 2

Prodam digitalni kompaktni fotoaparat Canon PowerShot SX 130 IS, star tri leta, odlično ohranjen, srebrne barve. Cena: 50 €.

tehnični podatki: http://www.canon.si/For_Home/Product_Finder/Camer

 



gruber

Temo je spremenil(a) gruber dne 14. feb 2014 20:40

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

10. feb 2014 9:42

Imela sem podobnega Canona, in sem bila zadovoljna s kvaliteto slik, tezava pa se je pojavila po dveh-treh letih, ko je zacel jesti baterije kot bi bili bonboncki - trije posnetki in je izklopil. Po dobljenih informacijah je to pogost problem.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. feb 2014 10:07

Sama sem pred leti kupila canona, takrat powershot A520 ali tako nekako. Majhen, a v njem vse, kar potrebuješ, da se naučiš dobro obvladat malega priročnega digitalca (pred tem sem bila na starem dobrem canonu A1, na film ...). Še zdaj, po osmih letih, odlično dela, zaradi moje površnosti se le pokrovček objektiva težje zapira, ampak to pač s prsti naredim.

Potem sem si sicer kupila DSLR kamero in presedlala na Nikona, a ta mali canon je še vedno moj stalni spremljevalec. In ne troši baterij, zelo zelo dolgo vzdržijo, imam pa tiste za večkratno polnjenje.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti