Predjed k lasagni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. jan 2014 17:36

Trixi je napisal/a:

.........da si vse lahko že vnaprej pripraviš, spontanost pa bo odigrala svoje........


Kjer je volja, tam je pot. Trixi

lp

P.s. Kaj pa morem, če sem pa dobre volje....

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

29. jan 2014 19:08

Leta že naredijo svoje, ampak toliko daleč pa moj spomin že še seže, da se dobro spomnim, da pri cca. dvajsetih ena predjed pa ena lazanja in ene par palačink povrhu prav nič ne vpliva na nočne aktivnosti. Ne na moški ne na ženski strani. Sicer pa bo to tako ali tako skrb Glena in njegove punce, ne pa vesoljne kulinarike.

Sonja

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

29. jan 2014 20:31

Ja samo upam da one sedaj ne bere tega kako vesoljna Kulinarika razgljablja o njunih nočnih aktivnostih :)

testeninca

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

30. jan 2014 10:45

Naredi za predjed morda:  Paradižnik z mocarelo, limoninim sokom, kapljicami olivnega olja...

ugasni luči, prostor napolni s svečkami, pa kakšna romantična glasba iz CD-ja....UAUUUU....samo, da ti potem dekle ne bo reklo, da ima tisti dan menstruacijo, sem se ob tem spomnila enega dobrega vica

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti