Iščem nove škatle za jajca

igor37  

član od: 17.1.2014

sporočila: 1

tema odprta - 17. jan 2014 11:37 | ogledi: 14.605 | odgovori: 6

ali kdo pozna trgovino ali koga,ki izdeluje kartonaste škatle za 10 jajc????nove.prosim,če kdo slučajno ve za kontakt. igor.locan@gmail.com

igor37

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jan 2014 12:03

Da ne delam tu reklame, sem ti link do ene firme poslala na zs. 

Ker vidim, da si na novo včlanjen: na levi strani v bližini tvojega uporabniškega imena je ena zelena kuverta, nanjo klikneš.

Ognjič

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

17. jan 2014 13:00

Ognjič, tudi jaz te prosim za informacijo. Verjamem pa, da bo še komu prišla prav.

 

      vsaka informacija je lahko reklama  . Jaz  vse reklame gledam kot informacije in, če so zame aktualno uporabne si jih tudi shranim v fascikelj ali računalniške mapce. 

Lp

slivovi cmoki

tisa55  

član od: 1.11.2012

sporočila: 75

17. jan 2014 19:51

Če ravno ne potrebuješ ogromne količine, in te ne moti napis, se ti najbolj splača, da povprašaš pri kakšni farmi, kjer gojijo kokoši nesnice. Tako sem pred leti naredila tudi sama, ko sem potrebovala približno 100 škatel in so mi jih brezplačno odstopili na bližnji farmi.

 

tisa55

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jan 2014 20:34

No, če vtipkaš v strička gugla (včasih je to malce težko narediti sam), ti vrže ven kar nekaj zadetkov, po moje tudi tistega od Ognjič. Pa malce pogledaš ponudbo.

Drugače smo o temu smo na forumu že debatirali. Čeprav bolj o rabljenih embalažah, so se omenjale tudi nove.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2014 10:09

slivovi cmoki je napisal/a:

Loni, striček Googl je naglušen na asociacijo embalaža za jajčka in škatle za jajčka. Je pa našel temo z leta 2008 http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1531 Striček Googl pa drugače zelo dobro sliši asociacijo ambalaža za jaja http://www.motospeedbgd.com/proizvodi/ambalaza-za-jaja-ku . Lp



slivovi cmoki

 

Nič ni gluh, jaz sem vtipkala v googla embalaža za jajca (in ne za jajčka), pa je en kup linkov vrglo ven. 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti