Najem koče okolica domžale

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

7. jan 2014 13:00

testeninca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. jan 2014 15:09

ana9 je napisal/a:

oh Vendi pa recimo, da tu pišem zgolj pogovorno - kot verjetno ti "tipke za presledke" ane??

Drugače pa je forum namenjen ljudem, ki želijo pomagat, in če tega ne želijo se tudi v slovnične napake ni treba zaletavat....



ana9

 

Kot so ti že rekli, na tem forumu ne pišemo pretežno pogovorno, pač pa se trudimo pisati kolikor tolikor pravilno, pač glede na zmožnosti vsakega od nas. Vse drugo je nespoštovanje materinega jezika. Tudi pisanje imen krajev z malo začetnico, kot ti počneš (volčji potok na primer, trzin).

Kak uporaben link so ti pa že pripeli. Pa lovske družine imajo praviloma na voljo svoje domove in so primerni za raznorazne "čage".

 

Mimogrede, če bi že kdo rad Vendelino brcnil v ta zadnjo, naj kar izvoli, a je treba biti previden. Ker njena rit je precej visoko nastavljena že brez pet, in če svojo nogo zavihtimo previsoko, zna biti, da mi sami hitro na rit pademo . Potem se pa Vendy spet zadnja smeji



mamamia



Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 07. 2014 15:12

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 07. 2014 15:24

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. jan 2014 16:04

o mamamia, kako znaš ti biti zaščitniška, pa si kdaj pomislila, da visoko nastavljena rit, ni tista obramba, do katere noge v supergah ne sežejo, pa naj bodo še tako kratke... in nogice na nizkih petkah se veliko lažje poberejo, kot tiste na visokih. Pa še o zadnjem smejanju: kako malo prijetna je ta zmaga, zame so zmagovalci ljudje, ki se v vsakem trenutku dneva, kljub bolečinam lahko nasmehnejo...res sem pikra, čeprav sem v življenju največkrat pozitivna in miroljubna, sem pa ponosna, ker vedno zmorem povedati tisto, kar osebno mislim.

ana9, tebi se pa opravičujem, ker na tvoje vprašanje nisem podala nobenega korektnega odgovora in bo po moji krivdi, verjetno s strani moderatorjev tema zaklenjena. Sorry.

babka1951

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

7. jan 2014 16:23

babka1951 je napisal/a:

o mamamia, kako znaš ti biti zaščitniška, pa si kdaj pomislila, da visoko nastavljena rit, ni tista obramba, do katere noge v supergah ne sežejo, pa naj bodo še tako kratke... in nogice na nizkih petkah se veliko lažje poberejo, kot tiste na visokih. Pa še o zadnjem smejanju: kako malo prijetna je ta zmaga, zame so zmagovalci ljudje, ki se v vsakem trenutku dneva, kljub bolečinam lahko nasmehnejo...res sem pikra, čeprav sem v življenju največkrat pozitivna in miroljubna, sem pa ponosna, ker vedno zmorem povedati tisto, kar osebno mislim.

ana9, tebi se pa opravičujem, ker na tvoje vprašanje nisem podala nobenega korektnega odgovora in bo po moji krivdi, verjetno s strani moderatorjev tema zaklenjena. Sorry.

Ja, najlažje je reči: oprosti, kajne? In, zdaj bo moderator tisti, ki bo "grd", ker bo zaklenil temo. Si pomislila, da bi taisto lahko napisala naslovnici (saj leti tole zgoraj napisano osebno nanjo) na ZS, kotje bilo svetovano zgoraj? Ni problem povedati vedno, kaj osebno mislimo, umetnost je zadeti, kdaj je pametneje in korektneje do, recimo, tiste, ki je temo odprla, da ne povemo tistega, kar mislimo. Smo tiho, skratka. Zgolj in samo tebi (in še komu) v razmislek.

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. jan 2014 16:55

Ker je to napisano zgolj in samo meni ( in še komu ??? ) v razmislek, bom tako nesramno odgovorila:

" Skratka, nikoli nisem kar tako tiho...."

Veselilo bi me, da se moderatorji znate odvzvati na vse zapise korektno, ampak nekateri lahko lupajo v nedogled, pa se nič ne zgodi, drugim pa znate takoj stopiti na pot. Sploh me ne zanima, kdo ste, moti me to, ker uporabljate dvojna merila, čeprav vedno ponavljate, da temu ni tako.

Tudi jaz se zavedam, da je najlažja pot v življenju tista, kjer vse bele ovce na en kup letijo, mi je pa všeč, da se med to čredo vedno znova pojavi tudi kakšna črna, je tako življenje bolj zanimivo

babka1951

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. jan 2014 17:03

babka 1951, tole je pa dvolično: Vendelina jr. vedno pove tisto, kar misli in potem se vam zameri in ste jezni nanjo.....  Ne razumem dobro te politike - se mi pa zdi, da je moderator dobro razložil.

lp

P.s. na, pa sem spet gofljo otresala, ko je ne bi bilo treba....www.najem-koce.si 

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

7. jan 2014 18:00

Najbolje bo, da ana9 pogleda na link, ki so ga punce že dale (pa še malo bolj konkretno pod Osrednjeslovenska regija).  Drugače se pa dobri žuri dajo narediti tudi v planinskih kočah, telefonski imenik v roke, pa bo šlo. Je pa res  pametno imeti kaj že od prej nagledano, da ne pristaneš za drag denar v ledeni kočurini na koncu sveta. 

Kdo drug pa lahko, ko vse drugo odpove, prakticira tudi to, kar je svetovala Tista, katere imena ne izgovarjamo, namreč, da je včasih pametno v lastno dobro izkoristiti pravico do molka. Takole po občutku pač, mimogrede.

 

Sonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. jan 2014 19:54

Hvala, limnol, imaš zasluge za moje hitrejše okrevanje (čeprav me med smejanjem prav nesramno špika v križu - ampak počutje je mnogo boljše kot med kašljanjem). Smetim - se oproščam in kesam.

lp

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. jan 2014 9:13

Za špikanje v križu (in tudi drugje) se pa fajn obnesejo masažni valjčki, superca so za preganjanje muskl fibra. Zdaj samo razmišljam, kako kaj prišparati in ga narediti doma iz navadnega valjarja. Za vsak slučaj, če slučajno vseeno ne bo deloval tako kot naj bi.

http://www.tekac.si/novice/9457/masazni_valjcek_r

Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. jan 2014 9:28

Uf, na tole se bo pa trenutno elaphus zelo težko spravila, reva še hodi težko   .

O najemu koč okrog Domžal nimam pojma, je pa elaphus napisala eno luštno povezavo.

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti