Zavarovanje

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

26. feb 2014 9:50

Nisem do sedaj vedel, da polnoletna ter zaposlena brat in sestra, ki živita vsak v svojem gospodinjstvu štejeta kot družinski član, da bi se tako zavarovanje lahko sklepalo kar kolektivno od staršev, otrok, preko sester, bratov,stricev, tet, pa kaj vem česa vse še. Tvoji družinski člani so tvoj mož in otroci. Nikakor pa ne brat, starši...Razen, če jih vzdržuješ ali pa oni tebe. Pa še to je urejeno v katerih primerih pride v poštev.

Pa nisem nevoščljiv. Samo malo razmišljam o rodbinskih vezeh na glas

 

Lp

preprost

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. feb 2014 10:58

oooo preprost, me veseli, da si spet tukaj, jaz sem te pa že tam med ladijami iskala

Ne mislit, da tole, kar razglabljaš, pri nas ni nemogoče

se prav zdaj, ko smo dobili informativne izračune za plačilo davkov, ubadam s strici in tetami iz ozadja, ki so solastniki mojega stanovanja...do sedaj, ko smo plačevali nadomestilo za stavbno zemljišče jih pa nikjer ni bilo, jaz sem pa kot nerezident obdavčena s tremi nepremičninami za katere prej pojma nisem imela

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti