Jahorina

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

tema odprta - 5. nov 2013 22:59 | ogledi: 8.656 | odgovori: 6

Pozdravljeni.

Razmišljam o smučanju na Jahorini. Ker imam veliko različnih informacij, da je odlično, od drugih da ni za nikamor, da niso proge urejene, da kradejo opremo itd., me zanima, če je kdo od vas smučal na Jahorini ter ima kakršne koli informacije. Res je da sem bolj zahteven smučar, vendar mi je vseeno s kakšno sedežnico se vozim, ali je iz časa olimpijskih iger ali je nova. Edino kar mi je pomembno, da so vsaj smučišča urejena tako kot pri nas.

Hvala za vsako informacijo.

LP, Lucija



lovebeyba

Temo je spremenil(a) lovebeyba dne 5. nov 2013 23:19

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

6. nov 2013 8:23

Pozdravljeni, mi smučamo na Jahorini že 12 let zapored in ne menjamo lokacije. Kraj opreme je ravno toliko kot kjerkoli drugje (se zgodi). Proge so morda res malo slabše urejene kot npr.: Avstija, Francija, Italija, temu primerna je cena vozovnice. To ne pomeni, da teptalnikov ne poznajo, se pa občuti, da so odvisni od naravnega snega; za nas, ki smo dobri smučarji, so zelo dobro urejene. Nasmučaš se kolikor hočeš je tako za profi smučarje, kot povprečne smučarje. Letos bo še 3 šestsedežnica, ob 2, ki sta v delovanju že cca 2 leti.

Morda odtehtajo tudi cene hrane, pijače, najema hiške,... ki so za naše razmere še vedno poceni.

 

lp 

laik

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

6. nov 2013 8:36

Bila sem 3krat, vsakič je bilo super! Proge so vredu urejene, gneče ni, tako da se res nasmučaš, pa še cena je ugodna.

Da ne omenjam hrane - jaz itak bolj kot zarad smučanja hodim tja zaradi čevapčičev 

saša

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. nov 2013 11:35

kakšne so cene prenočišč? ker ko sem tam poleti iskala prenočišče, je bilo dražje kot pozimi na kronplatzu. cena karte je zagotovo druga, samo da bi bilo prenočišče cenejše, pa težko verjamem.

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

6. nov 2013 13:09

Moja tamlada 5-članska družinica bo naslednje leto šla že četrtič na Jahorino (so že rezervirali). Kljub 9-urni vožnji pridejo domov navdušeni, srečni, veseli... Zadovoljni z vsem - apartma, hrana, pijačke na smučišču, muzika, posebni izleti v Sarajevo na čevapčiče. Letos februarja so bili družba šestih družin - invazija Slovencev.

 

Pozdravček!

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

6. nov 2013 16:16

Me veseli,da se je odprla ta tema. Mi smo po olimpijadi v Sarajevu hodili na zimovanje kar nekaj let. Ne morem prehvalit. Mislim, da se mentaliteta ljudi ni spremenila do turistov in, da se res splača iti tja. Kako je sedaj res ne vem, smo pa razmišljali, da bi jo enkrat zopet mahnili tja. Tako, da bom vesela vsakega komentarja od vas kako je bilo. Prijetno smuko želim vsem, ki se odpravljate nanjo, kamorkoli že!

branka

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

10. nov 2013 10:32

cena apartmajev je pa tako, prvič ko greš plačaš verjetno malo več, razen če nimaš poznanega koga, ki tja že hodi; ko si že tam preveriš sam cene direktno pri lastnikih hišk, apartmajev in dobiš ugodnejšo ponudbo; pa še točno veš kje boš stacioniran - "na progi, blizu proge, ..." normlana cena je nekje cca 100 EUR za hiško za 10 oseb, to se meni osebno ne zdi preturana cena

 

laik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti