Moška obleka

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

27. nov 2013 23:12

Desanka, drug teden je pa mož na vrsti?

 

Čarli08

Cinija  

član od: 25.8.2010

sporočila: 41

8. jun 2016 17:41

Dobro izkušnjo z nakupom moške obleke in srajce imam v Kranju v trgovini Modni svet. Imajo kvaliteten izbor in svetovanje.

Cinija

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

12. jun 2016 16:52

Meni pa je glede tega še vedno top Maximarket. 

Suzi

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

5. maj 2022 16:39

Pozdravljene, da ne odpiram novo temo, rabim moško obleko za ženina in pričo, številka cca 50-52. Poroka bo v juniju. Ker že dolgo nisem bila v nakupovanju teh zadev me zanima, kje v LJ ali bližnji okolici imajo kakovostne, pa tudi cenovno ugodne obleke. Dobrodošla tudi kakšna slikica in nasvet.

Z oblekam pa veste koliko se danes nosijo, zato ne mislim dat celo premoženje. Fanta pa sta stara 27 let.

Najlepša hvala že vnaprej za vse nasvete.

anitram1

noemi  

član od: 4.10.2008

sporočila: 365

5. maj 2022 18:07

Za sinov maturantski ples smo obleko in srajco kupili v trgovini Galileo (v Emporiumu). Imeli smo res dobro trgovko, ki je znala izbrati kroj glede na postavo in svetovati. 

Za sinovo poroko sta si ženin in priča sama vse nabavila. Jaz sem sodelovala pri nakupu obleke za moža. V Peekclopenbergu (Rudnik) imaš možnost izbirati suknjič druge velikosti kot hlače za enako obleko. Nazadnje sva kupila nekje v BTC-ju, se ne spomnim točno v kateri trgovini. 

 

 

Noemi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti