Opozorilo-akcijske cene

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. sep 2013 17:29

andreja m je napisal/a:

 

Je pa dobro kaj takega vedeti,ne?Jaz osebno bi bila vesela,če bi me na kaj takega kdo opozoril.



andreja m

 

Andreja.m, v bistvu nisi z odprtjem foruma na čisto nič opozorila. Če bi bilo opozorilo, bi moralo biti natančno. Kar se mene tiče, bi bila lahko trgovina v Avstriji ali Italiji ali Španiji, lahko je šlo za keson mleka ali jogurta ali za kilo solate ali pa mikice.

To tvoje opozorilo ni nič drugega kot...hkm, bitching.

Lep dan še naprej.

 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. sep 2013 17:51

Samo to bom rekla - samo en mesec sem delala v veliki trgovini, pa me je izučilo, da se nikoli nad ničemer ne pritožim oz. če bi bilo kaj narobe bi bila skrajno vljudna in prijazna. Po 7ih urah dela na blagajni, kjer slišiš vse, kaj je narobe (narobe postavljene cene, napačne cene, akcije...), ne glede na to, da nimaš kaj dosti vpliva, saj blagajne ne smeš zapuščati, razen ko greš na malico, po takih sedmih urah pa dobiš v roke še šop cen, pa hajmo po trgovini iskati artikle s ustrezno črtno kodo (ki jih niti ni lahko najti, saj podobnih artiklov je ogromno, treba pa je najti natanko določenega).

Globoko spoštujem vse, ki delajo v takih trgovinah in vse kar lahko rečem je - motiti se je človeško. Ne verjamem, da je bilo to namerno.

JJ

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

28. sep 2013 19:17

Nola zadela si bistvo.

dari

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

29. sep 2013 5:45

Brez skrbi,JJ,sem bila prijazna.

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

29. sep 2013 6:10

Vanja_v_ZDA

 

Kaj ti jih pobiraš po cesti?

andreja m

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

29. sep 2013 10:31

Jaz sem tole vzela le kot dobronamerno opozorilo,   da je dobro vse popuste sproti preverjati pri blagajni, ali vsaj takoj potem na računu.  Vse se da lepo in človeško zmenit, v dobro kupca in brez zadrege blagajničarke. Zakaj bi jim še dodatno grenili dan, neodvisno od tega, ali je napaka njihova ali programska. Sama zatežim šele, če se nasprotna stran o tem sploh ni pripravljena pogovarjat (kar se mi zgodi zelo, zelo redko). Neredko se zgodi, da kupec vzame sosednji skoraj identični artikel, ki nima popusta (recimo: zobna pasta z enim okusom ima popust, enaka z drugim okusom pa ne , sadje na eni polici ima popust, na drugi (drug dobavitelj, druga klasa) pa ne), zato je treba biti pazljiv že pri  izbiri.

Je pa res, da se v naglici ali ob tedenskem nakupu  težko zapomnimo čisto vse cene in popuste, če niso ravno nekaj, kar smo namensko takrat nameravali kupiti ravno zaradi popusta.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti