Ročni sesalnik

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. avg 2013 21:58

Ne vem, če je bilo pri mojem to, ker jaz sem ga dala gor šele, ko je bil čisto prazen. Pri tem pa vem, da je pisalo, da je lahko non stop gor, pa tudi zdaj tega ne prakticiram.

Loni Makaroni

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

5. sep 2013 16:19

Tako, končno sem zahaklala mojega štromarja.

Torej, pravi, da so ta stojala tako narejena, da sama izklopijo polnjenje, ko je sesalec poln in da ga lahko brez bojazni pregretja hranimo na njih. Tako kot praviš, Loni, verjetno je kje pisalo, jaz sem pa itak znana po tem, da slabo berem navodila

Logično je pa tudi, saj imajo vsa ta stojala možnost pritrditve na steno. In kam češ potem odložiti napolnjen sesalnik, če ne na stojalo?

Tako pravi moj štromar in kdo sem jaz, da bi mu ugovarjala?


Aja, ana9, upam, da si z izbiro zadovoljna!?
marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 05. 2013 16:20

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. feb 2014 21:52

Danes sem končno dobila novi sesalnik. namreč moj Rapido se je pokvaril, ni več delalo stikalo. Pod garancijo smo ga dali popraviti, ker je trajalo več kot mesec dni, smo dobili novega,oz. novejšega, ker takih ne delajo več. Upam, da smo imeli samo "nesrečno roko" pri izbiri in da bo tale deloval brezhibno.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti