Knjige prodam

palčica14  

član od: 10.1.2014

sporočila: 3

17. jan 2014 21:57

Sama pa imam za prodaj nekaj letnikov revije GAIA. Moj oglas je pred časom moderator izbrisal, ker je najbrž mislil, da sem se samo zaradi oglasa včlanila v skupnost. Pa temu ni tako. Dolgo časa sem zgolj prebirale recepte, forume, itd., ko pa je sin, ki študira, in mu prav pride vsak evro, na bolhi ponudil naprodaj nekaj letnikov revije GAIA, pa sem si rekla, zakaj mu ne bi pomagala in jih ne bi ponudila naprodaj tudi jaz na - v za to - bolj primerni spletni strani. Za to pa se je bilo potrebno včlaniti.

To gotovo ne bo moj zadnji prispevek.

Prodam torej vse številke letnikov od l. 1996 do 2001 po ceni 8 evrov za letnik, kar je manj kot evro na številko. Edino, kar je še, bi moral kupec plačati poštnino, ker pa drugače se res ne splača.

Lep večer!

palčica14

palčica14  

član od: 10.1.2014

sporočila: 3

18. jan 2014 21:01

Johanna, hvala lepa. 

Bom poskusila, če bo šlo. 

palčica14

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

9. feb 2014 14:35

Prodam knjigi: READER S DIGEST Testenine (Zdrava prehrana za zdravo življene) 6 evrov

                    ADIRADŽA DASA Krišnova kuhinja (vedske vegetarijanske jedi) 10 evrov

Obe knjigi sta popolnoma novi in nič rabljeni, kontaktirajte na ZS!

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti