Goriška brda, tokrat preproste, domače gostilne

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jul 2013 9:45

Gracie, človeka ljudje ali doživljajo ali pa ne doživljajo kot avtoriteto in njegova/njena želja tu kaj silno ne pomaga.

Tako kot ljudje kota doživljajo kot duhovitega/duhovito ali pa ne in njegov/njena želja in obupni poskusi, da bi bila percepcija drugačna, kaj silno ne zaležejo.

 

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

10. jul 2013 10:32

Vendelinčič, če česa ne razumeš, ti kar vprašaj, rade volje razložim, nizati akademske stavke kar tako na počez pa pri meni pač ne hasne.

 

                                               

 

Mygrace

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

10. jul 2013 13:27

Vendelina jr. in  Mygrace, preselita vajino debato na ZS, psrim, sem ne sodi.

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

10. jul 2013 14:22

Vendelina jr. je napisal/a:

Kotarca je napisal/a:

Ja pa res, zakaj ne? Take informacije iz prve roke so veliko bolj koristne in merodajne  kot še tako izvedenska mnenja. Po enkratnem obisku po mojem mneju pač ne moreš biti objektiven, ali pač?
Kotarca

Dobri bog, pomagaj.....

No, pa smo dobili definicijo antiintelktualizma. Glavno da tisti, ki nekaj reče, nima nič ali minimalno od tistega, kar bi dišalo po nekem poznavanju materije, potem ga velja upoštevati.

Vendelina jr.

Odlično si se opisala, Vendelina. Pa še drugi svoj zapis si preberi dobro in se nehaj truditi, da bi komentirala vse, na kar se ne spoznaš, mislim, da je v tvojem fohu še dovolj za postoriti, da si lahko tam pametna. Urednike še enkrat pozivam, da naredijo na forumu končno opcijo "ignoriraj uporabnika", ker teh nebuloz v vsaki temi se mi ne ljubi brati. Večina kaj svetuje in pove, dotični si pa lastni ego zdravijo na tem forumu in od njih ni nič razen oštevanja otročkov v vrtcu.

Miška Miša

kozamurnik

sporočila: 2311

11. jul 2013 8:23

MiškaMiša je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:

Kotarca je napisal/a:

Ja pa res, zakaj ne? Take informacije iz prve roke so veliko bolj koristne in merodajne  kot še tako izvedenska mnenja. Po enkratnem obisku po mojem mneju pač ne moreš biti objektiven, ali pač?
Kotarca

Dobri bog, pomagaj.....

No, pa smo dobili definicijo antiintelktualizma. Glavno da tisti, ki nekaj reče, nima nič ali minimalno od tistega, kar bi dišalo po nekem poznavanju materije, potem ga velja upoštevati.

Vendelina jr.

 ----razen oštevanja otročkov v vrtcu.



Miška Miša

 

S tem se  tudi jaz še kako skrinjam.

Kar je škoda, ker je sicer Vendelina.jr. zelo razgledana ženska in sem od nje marsikaj koristnega pobrala.

Ni mi pa všeč, da včasih tako pretirava in tudi žali, čeprav se verjetno njej ne zdi tako. Tako vsaj predvidevam, glede na to, da se nikoli ne opraviči. V tem je point pametnega človeka.



murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 11. 2013 08:27

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. jul 2013 12:25

Meni pa ni všeč, da nekdo vztrajno teži po forumi s slovnico in tujkami, bolj kot ne zgolj na podlagi narcističnega nacionalizma ali domoljubja, potem pa pojnta. 

Še vedno sem bil zadovoljen ko sem izbral oštarijo na podlagi prebranega članka iz Mladine ali kakšnega podobnega medija, kar za nasvete cyber kulinarikov ne morem trditi.

Commis débarrasseur

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

11. jul 2013 14:11

Hvala vsem ki ste se potrudili in mi odgovorili.

Miš z moke, še  posebej sem se razveselila tvojega namiga. Ničkolikokrat sem namreč  zadnjih nekaj let šla  mimo te gostilne, pa se nisem nikoli ustavila, pravzaprav sem čisto pozabila nanjo.

Bom šla pogledat ob prvi priliki, pred davnimi leti je  bilo namreč zelo prijetno pri njih.

 

 P.s.

Če se kdo še kaj spomni, naj mi prosim napiše na ZS, tema je  nekam  čudno skrenila  in res ne želim, da se zbadate zaradi  nepomebnih malenkosti.

 

Lep dan vsem!

 

lp Lučka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti