Ura s kukavico

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

19. maj 2013 16:24

Moj oče si je neskončno želel uro, ki bi se oglašala. Nekoč sem ravno pred njegovim RD našla uro, cenovno ugodbo, iz neke zaloge pobranih stvari iz neke trgovine v pufu, in jo kupila. Ne vem, zakaj ure ni bil vesel.

Ura je sicer elektrinska, in ima možnost, da se nastavi bitje, da se nastavi melodija. Če bi imela kukavico, bi jo ustrelila, zavila vrat, pa je nima, zato je oglašanje na programu OFF. Ne sprašujte zakaj.

Najnovejša ura je tista iz IKEA, ogromna, ampak se vidi vse, kar je treba. Tudi preveč glasna ni, kar zna biti moteče. Nekoč so gostje v moji dnevni sobi pred vrata postavili uro s stene, pri sosedu pa so na zabavi sneli uro s kukavico, da so sedeli nanji. Taka zna biti usoda ropotal.

F r i n a

kozamurnik

sporočila: 2311

19. maj 2013 16:36

Okusi so različni, potrebe in želje tudi.

Jaz ne bi bila vesela gostov,ki bi mi prestavljali  uro, še manj tistih ki sedijo na njej.

Bolj so mi zoprna človeška roptala kot pa mehanska. Te  zadnje se  lahko  utiša, ostalih  ne vedno.

murnik

branka171

sporočila: 218

22. maj 2013 17:35

Res jih je bilo v nedeljo na bolšjaku MB videti več, starih seveda. Kje bi dobila novo ne vem.

branka171

Chiarny  

član od: 15.1.2012

sporočila: 26

22. maj 2013 19:31

Mi smo kakšno leto nazaj kupili takšno uro s kukavico in moram reči da nam je zelo všeč, ker se lahko nastavi da igra ali ne, ponoči pa tako ali tako ne igra ker ima vgrajen senzor. Imamo tudi majhnega otroka, ki vedno priteče k uri malo predno začne kukati in z užitkom posluša in opazuje kukavico ko odigra svoje :D

Chiarny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti