Jedilni pribor petrol

DANIJAN  

član od: 13.2.2007

sporočila: 17

26. jul 2013 10:57

Meni so noži iz kompleta z žlico, vilico in žličko že pri enem drugem pranju v pomivalnem stroju postali "flekasti". Pa sem jih umivala v programu z najnižjo temperaturo.

MOJČIKA

DANIJAN  

član od: 13.2.2007

sporočila: 17

26. jul 2013 11:01

Pa na škatli piše Made in China. Fontignac mi ne zveni ravni Kitajsko.

MOJČIKA

DANIJAN  

član od: 13.2.2007

sporočila: 17

26. jul 2013 11:06

Pravkar sem našla navodila za vzdrževanje pribora - na Petrolovi strani:

Navodila za vzdrževanje jedilnega pribora Fontignac:Jedilni pribor Fontignac lahko perete v pomivalnem stroju. Upoštevajte, da lahko mlečne, sadne, solne in ocetne kisline škodujejo jedilnemu priboru. Zato priporočamo, da pribora pred pranjem ne pustite predolgo stati.

Če jedilnega pribora ne morete oprati takoj po uporabi, priporočamo, da z njega splaknete delce hrane. Pribora ne namakajte ali odcejajte.

Vodne madeže lahko enostavno odstranite s čistili za nerjaveče jeklo. Uporabljajte mehke krpe ali ščetke, nikoli pa jeklenih gobic ali sredstev za razmaščevanje, saj lahko poškodujejo površino.

 

MOJČIKA

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

26. jul 2013 12:53

 

Kaj pa danes še ni Made in China, žal!

trac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti