Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. sep 2016 22:38

Danes je bilo spet veselo v Ljubljani, pravzaprav se kar naprej nekaj dogaja. A danes so prišli Dunajčani v naše glavno mesto in spekli največjo sacher torto do sedaj. Počakala sem v dolgi vrsti 15 minut in dobila svoj košček. Sacher torta ni moja naj, naj torta, vzdušje je bilo pa super, zato je bila tudi torta kar ok, no, malo več smetance bi jo naredilo bolj sočno. A podarjenemu konju se ne gleda v zobe.

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

23. sep 2016 14:48

Kakor sem prebrala v Delu so nekateri jokali, ker niso prišli do tortice...

Danes pa praznik v naši družini. Hči je diplomirala. Bravo, zdaj pa magisterij...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. sep 2016 14:06

Naor za to tortico sem šele pozno zvečer iz poročil slišala, če bi vedla, bi tud mojga termitka v vrsto peljala

Trixi, praznujte in se veselite.....tud tvoj prispevek do diplome je velikanski , moj poklon vsem

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

26. sep 2016 17:23

Hvala Babka, nismo še nič nazdravili, bomo pa nadoknadili, važno, da je uspešno zaključila z visoko oceno in si je oddahnila. 

Meni pa je zelo všeč tole indijansko poletje....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

26. sep 2016 18:13

Pri nas je danes tudi veselo, v roku enega tedna sta uspešno zagovarjala magistrsko delo sin in hči. Mi je padlo z ramen težko breme. Večja žurka za ta uspeh sledi za vikend.

Bi se pa ob tej priložnosti zahvalila vsem, ki ste jima  pomagali izpolniti anketni vprašalnik.

kača

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

27. sep 2016 9:36

Prav vesela sem, da imamo pri nas še tolk doktorjev, magistrov........mladih ljudi, ki v tej naši mali deželici vztrajajo  ne predajte se, kljubujte se proti kapitalu, vztrajajte....s skupnimi močmi bomo enkrat zmogli................

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. okt 2016 17:15

Današnji sprehod ob Ljubljanici je bil še bolj zanimiv in obenem tudi presenečenje, saj je potekala regata osmercev, ko sem ravno korakala tam mimo. Bili sta tudi dve ženski posadki.Prvič sem gledala tako tekmovanje čisto od blizu. Bila sem presenečena, da veslajo s hrbti proti cilju. Najbrž se poznavalci ob tejle izjavi lomijo od smeha, a jaz bom to vedela od zdaj naprej.

Lahko rečem, da sem bila navdušena, ne da mi je bilo "samo" všeč.

 

naor

malmstreen  

član od: 18.10.2016

sporočila: 21

19. okt 2016 7:47

Danes mi je všeč jutranja megla, ki počasi drsi čez zelena polja in siva mesta in objema naša telesa.   :)

malmstreen

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. okt 2016 9:41

Danes je toplo in prijetno jutro. Ni sončka, pa vendar sem polna ene vesele energije. Kaj naredi vreme! Vesela sem, da bo v prihodnjih dneh suho in topleje. Tako bo zima malo krajša!

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

27. okt 2016 10:22

Jaz pa sem danes zelo vesela, da je posijalo sonce

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti