Poročni čevlji

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

24. mar 2013 6:55

V trgovini salsa na nazorjevi ali v trgovini mod art v domzalah ti katerekoli bele satenaste cevlje pobarvajo v vse mozne barve. Jaz bi na tvojem mestu dala cevlje narediti po meri ker niso dosti drazji od cevljev v porocnih trgovinah

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. mar 2013 12:17

Venturini je napisal/a:

Pri Peti delajo tudi čevlje z malo ali nič pete...po želji. Barve so pa pestre, kot je pestra barvna paleta. Jaz sem si omislila nove plesne. Trenutno imam temno modre pa žal za svetla oblačila niso primerni. Novi bodo srebrni s zlatim...

LP, Saša



Mir in dobro!

 

Tudi mene zanima okvirna cena. Da vidim, ali se splača sploh it tja, ali ne. Sicer imam kar probleme s čevlji, očitno imam probčutljive noge in me skoraj vedno nekaj tišči, zato se mi ta rešitev zdi kar smiselna, ampak sem pa vseeno omejena s sredstvi. Poleg tega imam željo, da bi bili čevlji zlati in kot sem videla, je takih po trgovinah zelo malo.

 

Hvala za odgovor!

JJ

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

24. mar 2013 16:12

Cena je odvisna od modela. Od 70-110 eur. Jaz jih dobim ta teden pa ti lahko javim točno ceno.

Lp, Saša

Mir in dobro!

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. mar 2013 7:57

Aha, no, saj to pa ni tako veliko, kot sem si predstavljala. Hvala za informacijo, verjetno sem bom odločila kar za to varianto!

 

Lep dan!

JJ

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

25. mar 2013 12:24

Ah spomini na priprave na poroko in na poroko  Jaz sem takrat dobila super čeveljce v Alpini in sem cel dan in celo noč preplesala v njih. Držala sem se neke klasike, popestrila zadevo z izbiro rož in sem bla lepa kot roža .

Želim prijetne priprave in fantastičen poročni dan!

Lopatka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. mar 2013 16:34

Lopatka, hvala  jaz pa-iskreno povedano-še nisem imela čevljev s peto, v katerih me ne bi slej ko prej začele boleti noge. Tudi v Alpini sem že nekjakrat kupovala, pa nisem imela sreče, čeprav sem kupila čevlje s peto okoli 5cm, kar res ni veliko. Tako da bom za to priložnost verjetno res dala malo več v upanju, da se mi bodo res prilegali in bom brez bolečin lahko preplesala celo noč

JJ

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. mar 2013 17:34

JJ, za vsak slučaj imej za ples kakšne uhojene čeveljce ali balerinke s seboj. 

 

naor

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

26. mar 2013 11:18

Te podpitam JJ. Pri čevljih se nikoli ne varčuje. Prav tako je poroka samo tvoja (in malo še moževa ), zato je pomembno samo to kaj ti misliš in kaj je tebi všeč. Jaz sem dobivala polno takšnih in drugačnih komentajev in nasvetov pri svojih pripravah, ampak v končni fazi sem jaz nosila obleko, frizuro, mejkap, šopek.

Spomnim se, ko sem gledala fotke od enega fotografa, ki je fotografiral poroko dveh dif-ovcev. Nevesta je imela obute bele najkice z roza kljukico in belo dolgo oblekco. Jaz osebno tega ne bi nosila, mi je bilo pa všeč, da je punca ostala zvesta sebi in svojemu stilu. Zato, JJ ti kar pogumno tudi v balerinke, če boš želela. Verjemi, da čevlji ne bodo odločali o vzdušju na svadbi in o tvojih spominih na poročni dan (razen, če boš ožuljena svadbo presedela na kakšnem stolu, kar bi bla pa zelo velika tragedija ).

Vso srečo še enkrat!

Lopatka

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

29. mar 2013 18:53

No, da poročam. Čevlji so res lepi. Peta in sprednji del sta srebrni, opetnisik in paščki so pa zlati. So vsi usnjeni in je bila cena 100 eur, kar se mi ne zdi toliko, glede na to, da so iz naravnega materijala, ki diha in čisto po meri. LP, Saša

Mir in dobro!

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

9. apr 2013 7:36

Mlo sem pokukala na tale forum, ker sem že pozabila naziv čevljarstva, pa me je čakalo lepo presenečenje od Lopatke in Saše

Ogledovala sem si stran od čevljarstva in mi je nekaj primerkov zelo všeč.

Lopatka, saj jaz si želim imeti petke... no, mogoče pa bodo v tem čevljarstvu rešili ta problem

Saša, si kar predstavljam kako odbiti so tvoji čevlji... mogoče se bom tudi sama odločila za podobno kombinacijo, saj imava prstane tudi kombinirane.

V petek grem tja, potem pa poročam

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti