Moška obleka večje številke

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

tema odprta - 9. mar 2013 7:07 | ogledi: 32.465 | odgovori: 9

Zanima me, kje na Primorskem (tudi do Ljubljane ni problem) kupiti moško obleko večje številke ( od 60 oz 62 naprej).

Že vnaprej hvala za vaše odgovore.

 

l.p.

tedyka

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

9. mar 2013 8:43

Misim, da je ena takšna trgovina v Ljubljani, BTC, hala A, v kletni etaži. Ampak je že kar nekaj časa, kar sem bila tam okoli, tako da ti žal ne vem povedati, kakšna je izbira.

kača

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. mar 2013 10:45

Taka oblačila po navadi naredijo/prikrojijo za naročnika, ker ekonomsko ni smsielno tega dela za širšo prodajo. Bi svetovala, da pokličite v Mursko Soboto (včasih je bila Mura, sedaj je to kupila Aha moda), tam šivajo za Bossa, pa bodo tudi za vas.

Itak je tja hodilo svoje čase po oblačila veliko športnikov in vseh, ki so imeli malo izvenstandardne mere.

Vendelina jr.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

9. mar 2013 12:23

Obrnite se na firmo Rexley na Celovški 62, Ljubljana.  Imajo svojo spletno stran rexley.si

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

9. mar 2013 12:32

tedyka, v tej trgovini se s 60 šele začne

lp

mzm

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

9. mar 2013 14:56

Trixi - v tej trgovini sva danes bila. Imajo sicer samo en model obleke - meni kar všeč ima pa malo kratek suknjič in grozno vijolično modro podlogo z vzorcem. Sicer cena skuknjiča in hlač ni ravno pretirana. Bomo poskusili pogledati še kje - mogoče v Maximarketu (samo tam bodo cene najbrž astronomske).

Mišzmoke - sva bila včeraj tam in nimajo niti ene moške obleke, baje so jih naročili in naj bi jih dobili konec naslednjega tedna. Imajo samo nekaj suknjičev številka 70 (ne vem zakaj potem oglašujejo modo za močnejše, če resnično nimajo nobene izbire- včasih smo v trgovini v Solkanu, ki so jo na to lokacijo  na Delpinovo preselili konec lanskega leta, kot za šalo lahko izbirali med večjimi številkami moških oblek, hlač, srajc....).

Vendelina to vem, da najbrž ne bo druge poti kot do krojača - samo ne vem kje bi kupili blago, saj se danes to težko dobi v prosti prodaji. Je imel pa s šivanjem obleke v Muri veliko smolo znanec, saj mu obleka ninakor ni bila prav tudi po večkratnem popravljanju in prilagajanju.

Hvala vsem za odgovore - mislim da bo še koga zanimalo to, saj je res težko dobiti kaj pametnega in na hitro če si xxxl dimenzij. Za šivanje pa je treba več časa.

l.p.

 

tedyka

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

9. mar 2013 16:50

Mogoče pa bi vprašala v trgovini Ona-on, ki se nahaja v Čevljarski ulici v Kopru, mislim da je ena njihova trgovina tudi v Piranu.  Tudi  v Modiani v hipermarketu v Šalari bi znali kaj imeti. 

Lp iz Obale

rina1234

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. mar 2013 17:08

Imajo0štof na isti lokaciji kot tudi šivajo, brez skrbi

Vendelina jr.

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

9. mar 2013 17:15

Lahko ti uredim naslov in tel št. ok krojača iz Prekmurja, ki šiva zelo vredu-je bil krojač v Muri, sedaj pa šiva po naročilu tudi srajce.Poznam kar nekaj gospodov tudi močnejših, ki si pri njem šivajo obleke. Je pa v Dekanih krojač, ki se ukvarja sicer s popravili in tudi uredi blago in šivanje pri dotičnem krojaču tako, da prideš k njemu in on vse zrihta tudi pomerjanje...

branka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

9. mar 2013 17:16

V Zgoši pri Begunjah je specializirana trgovina Gramatex z vrhunskim blagom, kjer se oskrbuje večina prodajaln z Sloveniji.Imajo  tudi svojo šivalnico. Sama sem tam mnogokrat nakupovala in je res bogata izbira. Imajo tudi spletno stran, prepričana sem, da vam ne bo žal.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti