Tečaj kuhanja

kislo  

član od: 31.1.2013

sporočila: 1

tema odprta - 31. jan 2013 17:35 | ogledi: 8.084 | odgovori: 4

Pozdrav, zasledila sem, da akademija Jezeršek prireja kuharske tečaje. je bil že kdo tam in kako se mu zdi, je vredu?

kislo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. feb 2013 13:41

Prikrita reklama Vedno podvomim, ko vidim, da se je nekdo skoraj isto sekundo včlanil kot sprašuje po neki točno določeni komercialni zadevi.

Loni Makaroni

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

1. feb 2013 14:11

Tudi sam vedno tako pomislim.

Ampak jaz to smatram kot iskren poskus pridobitve nepristranskega mnenja in zato v tem ne vidim nič slabega, prej obratno. Vsak pameten človek rad sliši pripombe glede svojega dela, da ga lahko izboljša.

kislo  

član od: 31.1.2013

sporočila: 1

2. feb 2013 10:20

Ja, res sem se šele zdaj včlanila.Prej sem bila v službi in ni bilo časa za pisanje forumov. Zdaj sem pa na zavodu za zaposlovanje in kot kaže, mi prostega časa tudi ne ostaja preveč, čeprav sem kot zaposlena prej drugače razmišljala. Spletno stran kulinarike sem vedno rada pogledala, sploh sladice.

Nisem prikrita reklama, le rada bi vedela, če se splača plačati 40 € za njihov tečaj.

lp

kislo

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

16. mar 2013 16:16

Jaz sem bila danes pri njih na tečaju Finger food. Pri njih sem bila prvič, pri drugih izvajalcih sem bila na veliko tečajih. Lahko rečem, da sem bila prijetno presenečena nad strokovnostjo in hkrati njihovo preprostostjo (pa imam po mojem mnenju ogromno kilometrine) pri izbiri jedi in predvsem serviranju. S tem tečajem so dokazali, da je iz preprostih stvari, ki jih imamo v hladilniku ali pa so dostopni v vsakem marketu, lahko pričaramo za oči in usta super pojedino v relativno kratkem času. Skratka v dobri družbi, ki je danes ustvarjala na Brniku, smo preživeli prijetno dopoldne.

http://www.mojalbum.com/tajda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti