Gostilna za poroko

LIDIJA Ž  

član od: 28.11.2003

sporočila: 1

tema odprta - 9. feb 2004 12:06 | ogledi: 12.447 | odgovori: 16

Pozdravljeni!

V maju, najlepšem mesecu imava že datum in uro poroke, nisva pa še izbrala gostilne. Glede na to, da sva iz okolice Ljubljane, vas prosiva, da nama z vašimi izkušnjami in nasveti pomagata izbrati pravo gostilno za ta najlepši dan (svatov bo okoli 30). Pri izbiri nisva zahtevna glede ambienta (lahko je kmečki ali modern), cenovno pa naj bo nekje v sredini. Hvala za vašo pomoč!

Lep in sončen začetek tedna,

Lidija

LIDIJA DOVGAN

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

9. feb 2004 12:27

Meni se zdi simpatična gostilna Pri noni v Ljubljani pri Dolgem mostu. Kadarkoli se peljem mimo si mislim, da je idealna za praznovanje poroke. Sicer pa je izbire toliko, da je najbrž res težko izbrati. Pri noni imajo res lep vrt in tudi notranjost je okusno opremljena, jedi raznovrstne, vedar ne poceni... verjetno pa se da kaj dogovoriti. Lepo se imejte pa sporoči... Darja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

10. feb 2004 12:28

Kaj pa za Gorenjsko, se ne bi odločili? Tukaj pri nas je kar nekaj čudovitih lokacij za poroko. Anja

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

10. feb 2004 19:01

Ojla! Ta takooooo naporen in neponovljiv dan je zelo individualen. Odvisno od let mladoporočencev, starosti in raznolikosti povabljencev. So to prijatelji, poslovni partnerji ali pa mogoče tudi večnarodnostno sorodstvo? Pri nas so v zadnjem času " predvsem iz ljubljanske regije " moderne poroke v lahko dostopnih lovskih kočah. Koče so opremljene za sonce in dež. Potrebuješ le še dva kuharja en bend in zelo udobne čevlje za ples. Medeni tedni oziroma dnevi niso več to, ampak so rehabilitacija v dvoje. Sploh pa upam da bo to vajin dan, ne dan mam in " če ne povabimo..." in ne tašč z " zakaj ne bi denarja raje porabili za..." res srečno!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. feb 2004 11:08

Ja, res... Ko se je poročila moja najboljša prijateljica, je bila fešta v lovskem domu malo pred Kočevjem, lokalci mu rečejo kar Falkenau. Hrana in postrežba sta bili odlični, zabaval nas je pa "one band man". Ena sodelavka, ki pa je imela malo morje povabljencev, je končala v Hiši kulinarike Jezeršek. je bilo tudi brez pripomb. Bratranec je imel fešto v Vili Bela (na gorenjskem koncu, so znani po dobri kuhi) ali nekaj podobnega, ampak za majhno družbo. Pri noni alias Pri babici so pa malo predragi za večjo družbo. Odvisno od družbe, pravzaprav. Moji starši so bili prav razočarani, saj veste, na ogromnem krožniku zgleda porcija prav minimalna. Tja pa so me peljali za diplomo. Pri Jovotu tudi naredijo fešto kot se šika.

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

11. feb 2004 13:01

Loni, Pri noni in Pri babici sta dve različni gostilni. Pri babici so cene res nesorazmerne s porcijami, Pri noni je pa bolj človeku prijazno. Sem bila na eni poroki Pri noni in sicer poleti, so pripravili na vrtu in je bilo odlično. Avena

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

11. feb 2004 13:21

Meni se zdi gostila Pri noni res super za takšne zadeve. Gostilna Pri babici je sicer zelo blizu ni pa to ista restavracija.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. feb 2004 13:30

Hvala za informacijo, jo bom upoštevala in šla preverit še Nono. Čau, loni

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

11. feb 2004 17:01

Samo enkrat sem bila v gostilni pri Nonici. Tako neprijazne natakarice še v življenju nisem srečala. Pri vstopu v gostino naju nihče ni pozdravil. 10 minut sva čakala, nato sem natakarico, ki je pogrinjala mize vprašala, če lahko mogoče pogrne najino mizo in naju postreže. Njen odgovor je bil, da nisva še na vrsti. Se pravi, da so prazne mize bolj pomembne od gostov. Hrana se mi ni zdela nič posebnega mogoče že zaradi neprijetne izkušnje, cene so pa kar dobro zasoljene. Suzi Predlagam gostilno Mihovec v Sp. Pirničah. Tudi malo dražja, mi je pa neizmerno simpatična. Loni, v tisti lovski koči, ki jo omenjaš (malo pred Kočevjem) sem imela najboljše kosilo v življenju. Gobova juha z vsaj 5 vrstami gob - odlična. In božanski medvedov golaž, tudi okolica je simpatična-veliko narave. Zelo primerno za poroko. Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 11. feb 2004 17:05:14

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. feb 2004 9:06

Jaz tudi nikoli ne bom pozabila njihove telečje obare... Še za domov smo jo dobili en pisker...

zajček  

član od: 4.2.2004

sporočila: 3

12. feb 2004 15:39

Predlagam vama Gostilno ZAJC v Lahovčah pri Brniku. To je Zelo prijazna domača Gostilna z okusno hrano in prijazno postrežbo ter zmernimi cenami. Upam da imajo še kaj prostega v maju, kajti vem da v tej Gostilni prirejajo zelo veliko Porok. Poskusita ne bo vama žal. Vsaj midva sva bila lansko leto zelo zadovoljna. Pa srečno v zakonu. primož jerovšek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti