Vloga ženske v gospodinjstvu

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

18. dec 2012 9:21

hja, če tega ni vsaj približno v taki obliki, je vse ostalo skoraj brezveze...

robida

silvija65  

član od: 30.1.2011

sporočila: 50

22. dec 2012 22:25

Jaz pa si želim nazaj svojega moža (umrl je letos na svoj 50. rojstni dan, septembra 2012). Poročena sva bila 27 let.  Velikokrat sem se jezila, ko je rekel, glej tam je pa pajčevina, moj odgovor pa saj sam vidiš pometi. Vedno je pohvalil kosilo oz. mojo kuhinjo, pa vrt, pa moje dekoracije......

Drage moje Kulso prijateljice, dokler imate može ali prijatelje, jim ponudite vse najlepše in vse najslajše iz kulinarike. Meni je žal, ker nisem mogla vse dobrega narediti, kar sem želela.

Lepe božične in novoletne praznike. 

silvija65

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

23. dec 2012 9:29

silvija65,

lp

mzm

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

23. dec 2012 11:21

Silvija, drži se.

Si pa v nekaj stavkih opisala, kako se včasih premalo zavedamo kaj imamo, kako se nam to zdi samoumevno in se temu primerno tudi obnašamo.

Tako da kar drži, da šele, ko nekaj izgubimo, se zavemo koliko nam je pomenilo.

 

 

zeta

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

23. dec 2012 13:35

Dokler imaš, ne znaš ceniti, šele ko izgubiš, se zaveš praznini, ki je nastala z izgubo. Silvija65, morda si nam pa dala v razmislek, da včasih nastane prepir zaradi mišje dlake, ki ni vredna centa. Bodi močna!

kvačkarica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

24. dec 2012 10:01

Silvija!

Sem šla zdaj iskat in brat tvoj post zato, da se spomnim, kaj imam. Včeraj sva se namreč spet skregala zaradi njegovih svojcev, ki se vtikujejo v naju (ženski del).

A je treba, ravno zdaj, pred prazniki? NE!!!

 

marjja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. dec 2012 10:36

Marjja, zaradi drugih se skregati je pa največja neumnost. Kaj bi sicer ljudje delali, če se ne bi ukvarjali z drugimi? Včasih sem se blazno obremenjevala, če je kdo kaj rekel. Že zelo dolgo pa me to sploh ne gane več. Trla baba lan, da joj prođe dan!

Glavo pokonci, življenje je lepo. IN prekratko, da bi si ga grenili z neumnostmi.

 

naor

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

24. dec 2012 12:18

Silvija65-en velik

kalcicl

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. dec 2012 12:21

Marjja,

če je tvojemu dragemu več do mnenja sorodnic kot do tebe, potem naj si ga mama ali sestra kar odpeljeta nazaj domov, pa naj uživajo skupaj v družinski idili. Če se vtikajo tja, kamor ne sodijo, njihovo mnenje ni vredno prav nič, še manj kot packarija pod nohti. Če tvoj dragi drvi s teboj v pogubo, je pa tudi to njegova odgovornost, saj ni mulc, da ne bi vedel, kaj dela (se pravi, da spet velja prejšnji stavek). 

Saj si vendar Korošica - a ne prihaja prav z vašega konca tista modrost, da "zase se brigaj, pa boš imel vse življenje dovolj dela"? So stvari, ki niso vredne prepira, in to je že ena izmed njih. Sploh pa ne zdaj, ko je 

Sonja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

24. dec 2012 12:23

Meni tašča vedno popestri praznike z kuhanjem mule, pa sploh ne vem zaradi česa jo kuha. Ampak to je pri nas spremljajoči pojav praznikov. S časoma se tudi tega navadiš, dobiš trdo kožo. Moj gospod pa na srečo:"Ne gane me, ne gane me...."! Pa si še ti Marjja, zapoj tole pesem. A veš, ko vidijo, da se ne sekiraš, nehajo, iz prve roke ti tole zagotavljam. Pa lepe praznike.

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti