a to pomeni, da moram dati na 700 g moke 350 g masla?
imam plastičen testomat od Pocajt-a
zala36a to pomeni, da moram dati na 700 g moke 350 g masla?
imam plastičen testomat od Pocajt-a
zala36Ne, razmerje je kar pravo. Ne mesat krhkega testa za valjane piskote in tega za brizganje. Ravno zato, ker je mehko penasto testo za rahlost ne potrebuje pecilnega praska. Par nasvetov je se tu.
http://www.joyofbaking.com/SpritzCookies.html
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.