Slab zadah

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

28. feb 2013 13:42

Moj sin je imel v 2 mesecih dvakrat gnojno angino. Iz ust mu je smrdelo po gnoju. Ker ima tudi težave s sinusi( kronične) ima sedaj poleg fiziološke tudi Nasonex. Ko se mu je odprlo, da je šla ven vsa sluz je smrad izginil.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kaliopea84  

član od: 2.3.2013

sporočila: 6

2. mar 2013 13:50

Glede na to, da  imam zlom spodnje čerljusti in imam zobe skupaj fiksirane, mi že po skroaj 1 tednu smrdi iz ust. Ščetkam zobe z malo ščetko - medzobno, perem s kamilicami - izpljunem ven, pijem čaje, juhe - brez zakuhe, jogurte. Kontrolo imam 14.3. , kaj naj naredim, da moj zaha ne bo takšen? Kako si lahko pomagam, poleg tega bi rada pomagal dlesnim in zobom, da ne bo pol vse gnojno, ko dam žice ven ( zob mi hvala Bogu ni noben odpadel). Res prosim za pomoč, če katera ve kaj narediti. Na maksilofacialni kirurgiji so mi rekle sestre, da s kamilicami, mlajši doktor pa mi je predlagal te male ščetke.

 

Hvala vam, če katera pozna odgovor!

 Vse dobro vam želim!

kaliopea84

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

2. mar 2013 14:06

Ko je moj sin preboleval, vedno ponavljajoče se angine in, ko smo bili na operaciji spodraščenega jezika, so nam priporočali izpiranje  z jodom. Kupi se posebej jod za izpiranje ust, na srečo ni prišlo do nobenega vnetja, pa tudi sama ga uporabljam, ker imam podobne težave in ne najdejo vzroka...Upam, da sem kakorkoli pomagala!

kvačkarica

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

2. mar 2013 18:14

Sem že v temi pri aparatih odgovorila, da so tudi meni priporočili jod in NaCl- fiziološko.

LP, Saša

Mir in dobro!

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

2. mar 2013 18:30

Izpiranje z morsko soljo razkuževalno.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

2. mar 2013 18:43

kaliopea8, jaz prisegam na žajbelj. Sem imela podobno zadevo v usti, kamilice niso nič pomagale, 2-3 tedne je bilo grozno gnojno, da sem kar naprej tekala k zobarju, pri nadaljnih posegih sem pa takoj 2. dan začela izpirati z žejbojem (3x dnevno) in se je celilo odlično. Srečno!

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti