Nastanitev na naši obali - kulinarika.net

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila:446

tema odprta - 8. sep 2012 14:52 | ogledi: 5.338 | odgovori: 1

Z družino v sezoni nismo šli na dopust, vse skupaj smo odložili na september in bi radi v naslednjem tednu ujeli preživeli nekaj dni na morju. Nas je 5, od tega 3 otroci, dva predšolska in en 7 mesecev star dojenček. Naš najmlajši je trenutno prehlajen, tako da držimo pesti, da bomo tam nekje do torka že vsi zdravi in bomo lahko šli z doma.

Sicer gledamo neke variante na Hrvaškem, blizu meje, da smo lahko po potrebi hitro čez mejo, a jaz bi še vedno raje ostala kar v Sloveniji. Cene nastanitev, ki jih najdem na spletu pa so za naš žep absolutno previsoke. Mi lahko predlagate kakšno nastanitev pri nas? Lahko na ZS.

Hvala

Katja D.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2185

8. sep 2012 20:03

20 minut čez mejo, dobiš toliko več za svoj denar in neprimerno več otroških užitkov. Seveda če vam je v prvem planu plaženje in morje.

Letos smo s prijatelji iskali primeren kotiček za enodnevni oddih 3 ure po slovenski obali, potem smo se po vrnili v apartma :)

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
malo za hecBojaan24
MOJ vrteta
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti