Pregledovalnik filmov- fotoaparat

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 7. sep 2012 12:59 | ogledi: 5.755 | odgovori: 2

Imam nekaj uporabljenih filmov za klasični fotoaparat, med katerimi moram poiskati nekaj posnetkov, ki so dragoceni.

Nekoč se je dobilo neše škatlice, v katere si potegnil fim in ga nato pregledal. Pri fotograih semn vprašala, če obstaja kaj takega, pa nihče ne ve.

 

Mogoče kdo od vas ve, kje se dobi priprava, ki omogoča pregledovanje starih filmov za fotoaparat, ker je na oko to kar težko.

Najbrž nisem edina, ki jo zanima, kaj je bilo nekoč posneto, pa se mi zdi, da bo koristilo še komu.

 

Hvala.

F r i n a

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

23. sep 2012 14:00

Pozdravljeni,

resno razmisljam, da bi kupila spodnjo mašinco, ker imam doma precejšnje število negativov. Lepo bi prosila za vaša mnenja oziroma še bolje izkušnje s takimi ali podobnimi napravami ker me zanima ali bo cena premosorazmerna z kakovostjo dobljenih slik. Malo sem brskala po netu in cene kolikor toliko spodobnih citalnikov naj bi se gibale od približno sto evrov naprej.

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_24164.htm

Hvala za vase odgovore.

svenska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti