Ja ja Ežoj, gotovo da gre za varnostno luknjo na KulSlo, ravno tvoje sporočilo je prišlo ven v forum a ne
To bi se moral pa pošteno truditi da bi takega hrošča omogočil sploh, to je kar pošteno treba programirati da bi lahko do take napake prišlo ;-)
Podražitve...
Hja, Ežoj, verjetno je krivo, da ni nobenega soka doma, voda ti pa ne paše. ![]()
![]()
Haha, Ežoj, tebi pa ne zmanjka idej, da nas nasmeješ. Čestitke za domislico.
minka2ha vsaj ežoj ima še mal smisla za humor in drži sceno nad vodo, da se vsi ne pobijete.![]()
Glede podražitev in krize pa samo to; letos sem mela ogromno korenja in, ker nisem vedla kaj z njim, sem ga ponudila zastonj
tu na kulinariki, ki jo vsak dan spremlja kar nekaj folka ( mogoče res ne v pravi temi, a kaj ko si ne "upa" kar vsak odpreti nove) in glej ga zlomka, ogasili so se štirje.
Pred leti , ko je šele "smrdelo" po neki krizi, mi je stari kmet rekel, da le te ni, dokler mestjanarji ne pridejo prosit na deželo, če lahko kaj pomagajo. No to bo kar res, do dans ni blo še nobenga.
branka171hahahahahahahahaha, jokam od smeha. Ok, tole pa je popestritev dneva.
Tenks ežoj..
Maxi25Branka, če bi prebrala temo od začetka do konca, bi ugotovila, da ežoj ni edini, ki premore smisel za humor.![]()
Kar se pa korenja tiče, saj vidiš, da ima že vsak mestn tudi svoj kos zemlje in jo obdeluje.![]()
![]()
sory zeta no, ampak ežoj pač zna kar drugi mislijo da znajo.
branka171Nimaš prav branka, če dobro pogledaš kakšno stran nazaj boš zasledila, da so nekateri crkavali od smeha. Sicer v španščini, pa vendar. Pod ežojevim prispevkom, tega nisem zasledila.![]()
![]()
Dobr no,sej maš prav. JE zaj v redu. Špansko ne znam :( , brala res nism vsega )....pa ne da se mi več
(Matr a je luna al kaj)
branka171| branka171 je napisal/a: |
Dobr no,sej maš prav. JE zaj v redu. Špansko ne znam :( , brala res nism vsega )....pa ne da se mi več
(Matr a je luna al kaj)
|
Ja, zaj je pa v redu.![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
