Poročni piknik v okolici slo. konjic

pomarančika87  

član od: 10.5.2012

sporočila: 17

tema odprta - 9. avg 2012 10:25 | ogledi: 8.743 | odgovori: 8

Zdravo ...mene pa zanima če kdo ve za kak piknik kraj v okolici Slovenskih Konjic ...Namreč mam idejo da bi na moj poročni dan namesto v gostilno šli raje na en piknik plac kjer si bi sami zrihtal hrano in pijačo ...rabla bi samo prostor kjer se lahko igra fuzbal (kak travnik) pa pod kako streho mize+klopi in prostor za plesat za 40 oseb (fajn bi blo da bi bla elektrika pa wc na razpolago :)....kaka ideja? 

Rada bi da bi se fajn zabavali s prijatelji in družino in da nebi zapraula preveč denarja (ker nimava veliko) :)

Najlepša hvala že v naprej... Kati :)

pomarančika87

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. avg 2012 11:27

Najbolje da povprašaš pri gasilskih društvih, ta imajo praviloma okoli svojih domov lepo urejene površine, priemrne tudi za piknike. Tudi v naši okolici je tako in smo že s pridom izrabljali te možnosti. Pa tudi kak lovski dom zna imeti podobne možnosti.

Oboje je praktično zato, ker so praviloma na razpolago kuhinje, žari, klopi, nadstrešek, prostor za glasbo, pa tudis treha nad glavo je, če ga vreme kaj pobiksa.

 

 

mamamia

pomarančika87  

član od: 10.5.2012

sporočila: 17

9. avg 2012 14:10

aha hvala Mamamia bom šla mal okol vprašat :)

na www.pikniki.si pa nism nč pamtnga našla :) vseno hvala Maxi25

če pa kdo še koga pozna ki ima kej podobnega pa se še priporočam za predloge in odgovore :)  Hvala :)

 

pomarančika87

katka85  

član od: 26.7.2011

sporočila: 73

9. avg 2012 15:08

Pogosto imajo nogometni klubi tudi kakšno hišico zraven igrišča - mogoče bi lahko na ta način poskusila. Je pa vprašanje, če imajo žar.

katka85

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. avg 2012 23:45

Pa lovska društva imajo ponavadi dobro urejene lovske koče z vso infrastrukturo (žari, štedilnik, hladilnik ...) Vsaj pri nas dosti ljudi najame lovsko kočo za take vrste žurk - povprašaj malo še v vašem koncu :)

Mojca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. avg 2012 7:00

In razmišljaj o tem, da se zna zgoditi, da bo na dan D slabo vreme...

Loni Makaroni

Jolika70  

član od: 10.8.2012

sporočila: 1

10. avg 2012 7:13

pomarančika87 je napisal/a:

Zdravo ...mene pa zanima če kdo ve za kak piknik kraj v okolici Slovenskih Konjic ...Namreč mam idejo da bi na moj poročni dan namesto v gostilno šli raje na en piknik plac kjer si bi sami zrihtal hrano in pijačo ...rabla bi samo prostor kjer se lahko igra fuzbal (kak travnik) pa pod kako streho mize+klopi in prostor za plesat za 40 oseb (fajn bi blo da bi bla elektrika pa wc na razpolago :)....kaka ideja? 

Rada bi da bi se fajn zabavali s prijatelji in družino in da nebi zapraula preveč denarja (ker nimava veliko) :)

Najlepša hvala že v naprej... Kati :)

 

pomarančika87

 

Pozdravljena,

Zelo dober piknik plac je v okolici Slov. Konjic natančneje na Žabjeku pri gostišču Iršič,,,tam imajo prostor, igrišča za tenis,nogomet,odbojko...predvsem pa zelo lep ambient.

<lp

Jolika70

pomarančika87  

član od: 10.5.2012

sporočila: 17

10. avg 2012 12:13

O najlepša hvala vsem za odgovore :)

pomarančika87

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti