Oj!
Že nekaj časa oz.že več mesecev iščem sardone in jih ni in ni za dobit.Zato sprašujem tiste,ki ste s primorske,če se jih tam dobi in kje?
že v naprej najlepša hvala
mateja
nejcanja
Temo je spremenil(a) nejcanja dne 7. avg 2012 14:19
Oj!
Že nekaj časa oz.že več mesecev iščem sardone in jih ni in ni za dobit.Zato sprašujem tiste,ki ste s primorske,če se jih tam dobi in kje?
že v naprej najlepša hvala
mateja
nejcanja
Temo je spremenil(a) nejcanja dne 7. avg 2012 14:19
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.