Pozdravljeni,
opravičujem se, če ta tema že obstaja, ampak zanima me, če mogoče kdo ve, ali se še da kje dobiti oz. kupiti album Živalsko kraljestvo 2008?
Hvala.
Slončica
Pozdravljeni,
opravičujem se, če ta tema že obstaja, ampak zanima me, če mogoče kdo ve, ali se še da kje dobiti oz. kupiti album Živalsko kraljestvo 2008?
Hvala.
Slončica
Pozdravljena!
Mislim, da se še vedno prodaja samo Kraljestvo živali 2008 in nobena novejša izdaja, če na tega mislite. Zelen album je, napolnili pa smo ga 14 dni nazaj.
Lp, tilenboc
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.