Letos se s fantom prvič odpravljava v manjši kraj na hrvaši obali - Drašnice (malce naprej od Makarske). Zanima me, če je kdo že bil tam in ima kakšne izkušnje? Ne najdem namreč nobenega foruma, kjer bi bilo kaj zapisano o tem kraju...
Lp,
Evy
evy_3
Letos se s fantom prvič odpravljava v manjši kraj na hrvaši obali - Drašnice (malce naprej od Makarske). Zanima me, če je kdo že bil tam in ima kakšne izkušnje? Ne najdem namreč nobenega foruma, kjer bi bilo kaj zapisano o tem kraju...
Lp,
Evy
evy_3
Pusti se presenetiti! ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.