Kampi v istri

tema je zaklenjena

Lep pozdrav,

mene pa zanima kakšno mnenje imate o kampu Stella Maris v Umagu? Predvsem mi je pomembna čistoča sanitarij in veliko sence. Se da dobiti prostor za šotor v glavni sezoni tudi brez predhodne rezervacije?

Kaj pa drugi kampi v Istri? Npr. Sirena, Kastanija in Mareda v Novigradu ter kampa Valkanela in Porto Sole v Vrsarju? Kateri kamp od naštetih priporočate? Ali je potrebno v vseh kampih doplačati 20% za bivanje krajše od 5 dni?

Hvala za odgovore!:)

pikicaa91

Res ne gre, da bi za v sak kamp odpirali novo temo. Tale je povsem sveža in aktualna:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2440

Nadaljujte v njej, prosim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.